אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר דמיסטו גייסה 20 מיליון דולר צילום: סטודיו תומאס

חברת הסייבר דמיסטו גייסה 20 מיליון דולר

החברה פיתחה בוט, שמאפשר לחברות להקל משמעותית על ניהול איומי סייבר; בסבב זה הצטרף לדירקטוריון ג'יי ליק, מנהל בקרן קליר סקיי והשתתפו גם קרן אקסל, חברת סלאק ומשקיעים נוספים

09.02.2017, 10:27 | מאיר אורבך

חברת הסייבר הישראלית דמיסטו בע"מ, גייסה 20 מיליון דולר בסבב גיוס שני. בסבב זה הצטרף לדירקטוריון ג'יי ליק, מנהל בקרן קליר סקיי. בסבב השתתפו גם קרן אקסל, חברת סלאק ומשקיעים נוספים מהסבב הראשון. הטכנולוגיה של החברה הישראלית מסייעת למרכזי ניהול אבטחה לקצר במידה ניכרת את זמני התגובה לאירועים, לאסוף ראיות, ולשתף פעולה בפתרון בעיות.

קראו עוד בכלכליסט

החברה מתכוונת להשתמש בהון כדי להרחיב את הפעילות, להאיץ את פיתוח הטכנולוגיות ולהגביר את קצב המכירות. ההודעה על סבב הגיוס השני מתפרסמת שמונה חודשים בלבד אחרי ההכרזה על הסבב הראשון. הגיוס הכולל של החברה מגיע ל-26 מיליון דולר. לחברה משרדים בתל אביב ועמק הסיליקון והיא מעסיקה כ-25 עובדים

"בנינו את דמיסטו כדי להקל על עבודתם של מומחי סייבר. יצרנו פלטפורמה יחידה במינה המשלבת את ניהול האירועים עם אוטומציה ואורקסטרציה של כלי אבטחת המידע" אמר סלביק מרקוביץ', מנכ"ל ומייסד החברה. "סבב הגיוס הנוכחי מעיד על הצמיחה המהירה והמרשימה של דמיסטו".

צוות דמיסטו (ארכיון), צילום: סטודיו תומאס צוות דמיסטו (ארכיון) | צילום: סטודיו תומאס צוות דמיסטו (ארכיון), צילום: סטודיו תומאס

רון שבילי, סמנכ"ל הטכנולוגיות של קבוצת סלקום, הצטרף לדבריו של מרקוביץ' והוסיף "חברות גדולות מתמודדות היום עם אלפי אירועים, ואנשי אבטחת המידע משתמשים בכלים רבים כדי להתמודד עם האיומים השונים.ההתמודדות נעשית מסובכת מיום ליום והעומס על צוותי אבטחת המידע הולך וגובר. ניתן לשפר מאוד את תפעול הכלים וכוח האדם באמצעות אוטומציה של מרבית הפעולות ותיאום בין הכלים השונים ואף בין העוסקים במלאכת האבטחה. המוצר של דמיסטו מכניס סדר בכל מה שקשור להתמודדות היום-יומית עם אירועי סייבר ומייעל מאוד את הניהול והתפעול השוטף של אבטחת המידע. הוא מסוגל לקצר במידה רבה את זמן התגובה של הצוותים, וכך להפחית מאוד את הנזקים והסיכון הנשקפים לחברות".

"דמיסטו משפרת מאוד את האופן שבו ארגונים גדולים מנהלים אירועי סייבר, וזאת בעזרת פלטפורמה שמשלבת אוטומציה, ניהול אירועים וקולבורציה ומספקת תובנה חסרת תקדים של איומים מורכבים ומענה פשוט להם", אמר ג'יי ליק, מנהל בקרן קליר סקיי בהווה ובעבר מנהל ראשי לאבטחת מידע (CISO) בחברת בלקסטון. "אני מעורב בתחום זה זמן רב, ואחרי שבחנתי את כל המתחרים, הגעתי למסקנה שדמיסטו מציעה את הפתרון המקיף ביותר בתחום וקרוב לוודאי שתוביל אותו."

"דמיסטו ייחודית בכך שיצרה את המוצר הראשון בשוק המאגד את פעולות אנשי ה-incident reponse" אמר ג'ייק פלומנברג, שותף בקרן אקסל. סבב ההשקעה הנוכחי יסייע בידי החברה להאיץ את פעולות למימוש החזון הנ"ל והתוצאה תהיה שצוותי אבטחת מידע רבים יהיו יעילים הרבה יותר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות