אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלקום נענתה לדרישת אקספון ותבצע שינויים בהסכם שיתוף הרשתות עם אלקטרה צילום: אוראל כהן, יונתן בלום

סלקום נענתה לדרישת אקספון ותבצע שינויים בהסכם שיתוף הרשתות עם אלקטרה

לאחר שאלקטרה רכשה את גולן טלקום, חתמה עמה סלקום על הסכם שיתוף רשתות, למרות שיש לה הסכם שיתוף רשתות עם אקספון. אקספון פנתה לביהמ"ש ובעקות ההסכמה הסכימה למחוק את הבקשה לצו מניעה

12.02.2017, 12:52 | אלירן מלכי

סלקום הודיעה היום (א') כי הגיעה להסכמות מול אקספון של חזי בצלאל לפיהם היא תבצע שינויים בהסכם שיתוף הרשתות שחתמה סלקום מול הרוכשת של גולן טלקום, אלקטרה מוצרי צריכה, שיספקו את אקספון. בתמורה הסכימה אקספון למחוק את הבקשה לצו מניעה על הסכם איחוד הרשתות נגד סלקום ואלקטרה צריכה, שהוגשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב לפני כשבועיים.

קראו עוד בכלכליסט

בתחילת ינואר דווח כי אלקטרה מוצרי צריכה רוכשת את גולן טלקום תמורת 350 מיליון שקל. במקביל חתמה סלקום עם אלקטרה על הסכם שיתוף רשתות, וזו על אף שיש לה הסכם שיתוף רשתות עם אקספון שנחתם ביולי 2016 וממתין לאישור משרד התקשורת. 

מימין: בעלי אקספון חזי בצלאל ומנכ"ל סלקום ניר שטרן, צילום: אוראל כהן, יונתן בלום מימין: בעלי אקספון חזי בצלאל ומנכ"ל סלקום ניר שטרן | צילום: אוראל כהן, יונתן בלום מימין: בעלי אקספון חזי בצלאל ומנכ"ל סלקום ניר שטרן, צילום: אוראל כהן, יונתן בלום

באקספון טענו לאורך הדרך שהסכם שיתוף הרשתות של אקספון ואלקטרה צריכה נעשה ללא ידיעתם ושיתופם, למרות שהם אמורים להיות שותפים שווים ברשת, ההסכם של אלקטרה צריכה מול סלקום אמור להיות זהה בדברים המהותיים, עם זאת, בסלקום סירבו לשתף פעולה עם אקספון ולעדכן אותם בנושא.

לאחר שאקספון הגישו בקשה ל צו מניעה לבית המשפט, בסלקום הבינו שבין אם הם צודקים או לא, הדבר עלול לחבל בעסקה ולהשאיר את גולן טלקום בהנהלת מיכאל גולן בתמונה.

סלקום הודיעה לבורסה שתסכים לעשות שינויים מסוימים בהסכם מול אלקטרה שיהיו מקובלים על אקספון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות