אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רגע לפני המיזוג עם הלמן אלדובי: בעל מניות המיעוט הגדול בסוהו מוכר אחזקותיו צילום: יח"צ

רגע לפני המיזוג עם הלמן אלדובי: בעל מניות המיעוט הגדול בסוהו מוכר אחזקותיו

דני מגן ימכור 10% מהשלד הבורסאי של סוהו, לצד שלישי תוך שיתחייב שלא להתנגד למיזוג; ההצבעה שהייתה אמורה להתקיים היום נדחתה על רקע דרישת רשות ני"ע לפרסם פרטים נוספים על הערכת השווי

12.02.2017, 12:40 | רחלי בינדמן

אסיפת בעלי המניות של השלד הבורסאי סוהו נדל"ןלמיזוג פעילות בית ההשקעות הלמן אלדובי נדחתה בשבוע על רקע פניית רשות נייר ערך לחברה לפרסם פרטים נוספים על העסקה.

קראו עוד בכלכליסט

הרשות דורשת מהחברה להציג ניתוח רגישות להערכת השווי שצורפה לזימון האסיפה אותה כתב רו"ח אמיר ברנע שניפק לבית ההשקעות שווי של 210 מיליון שקלים (כולל החוב נטו ו-120 מיליון שקלים ללא החוב). במסגרת העסקה הפעילות תמוזג לסוהו שבשליטת עירן מיטל וחנן אסיאג באופן שלאחר המיזוג 29% ממניות החברה יוקצו לבעלי מניות סוהו ו-79% יוקצו לבעלי הלמן אלדובי. שני בעלי השליטה יקבלו מעבר להקצאה האמורה עוד תשלום של 3 מיליון שקלים מבעלי הלמן אלדובי כפרמיית שליטה.

אורי אלדובי יו"ר הלמן אלדובי ורמי דרור מנכ"ל הלמן אלדובי, צילום: יח"צ אורי אלדובי יו"ר הלמן אלדובי ורמי דרור מנכ"ל הלמן אלדובי | צילום: יח"צ אורי אלדובי יו"ר הלמן אלדובי ורמי דרור מנכ"ל הלמן אלדובי, צילום: יח"צ

ברשות דורשים כאמור מהחברה להוסיף טבלת רגישות של הערכת השווי שבעצם תציג מה עלול לקרות לשווי בהינתן תרחישים שונים שישפיעו על אופי הפעילות המתמקדת בעיקר בחיסכון ארוך טווח – גמל ופנסיה.

עוד דיווח השלד הבורסאי כי דני מגן, אחד מבעלי מניות המיעוט הגדולים בסוהו – המחזיק ב-10% ממניות החברה מוכר את חלקו לצד שלישי לפי מחיר למניה של 0.52 אגורות (המשקף את השווי הנוכחי של המניה) ובתמורה כוללת של 4.2 מיליון שקלים. מגן, בעל השליטה בחברת טופ אלפא נפרד מהחברה לאחר כ-5 שנים ולאחר שרשם תשואה של כ-300% על המניה. מגן, ככל הנראה, מעדיף לא להישאר כבעל מניות ביום שלאחר המיזוג אם כי במסגרת המכירה לצד השלישי שזהותו לא נחשפה הוא התחייב שלא להצביע נגד המיזוג ותנאי מתלה לעסקה הוא שהמיזוג יושלם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות