אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סנט פאולי נגד המנכ"ל של אנדר ארמור, שהביע תמיכה בטראמפ צילום: גטי אימג'ס

סנט פאולי נגד המנכ"ל של אנדר ארמור, שהביע תמיכה בטראמפ

מועדון הכדורגל הגרמני הצטרף לכוכב הכדורסל סטפן קארי שמחה באופן פומבי נגד קווין פלאנק שהביע תמיכה בנשיא ארה"ב.

12.02.2017, 16:14 | שירות כלכליסט
FC. סנט פאולי יצאו נגד יצרנית הציוד ונותנת חסות הלבוש שלהם לאחר שהמנכ"ל שיבח את טראמפ. מועדון הכדורגל הגרמני הצטרף לכוכב הכדורסל סטפן קארי שמחה באופן פומבי נגד המנכ"ל שהביע תמיכה בנשיא ארה"ב.

קראו עוד בכלכליסט

שחקני סנט פאולי. "סנט פאולי רוצים להביע את עמדתנו לגבי הדברים שאמר קווין פלאנק, מנכ"ל ספקית הציוד שלנו, אנדר ארמור, שעלו לדיון ברחבי המועדון ובתקשורת בימים האחרונים", נכתב בהצהרה שפרסם המועדון. "המועדון כבר הביע את דעתו הביקורתית נגד פגישתו של פלאנק עם טראמפ במכתב שנשלח למנהל הפעילות של החברה באירופה לפני שבועיים.", צילום: גטי אימג שחקני סנט פאולי. "סנט פאולי רוצים להביע את עמדתנו לגבי הדברים שאמר קווין פלאנק, מנכ"ל ספקית הציוד שלנו, אנדר ארמור, שעלו לדיון ברחבי המועדון ובתקשורת בימים האחרונים", נכתב בהצהרה שפרסם המועדון. "המועדון כבר הביע את דעתו הביקורתית נגד פגישתו של פלאנק עם טראמפ במכתב שנשלח למנהל הפעילות של החברה באירופה לפני שבועיים." | צילום: גטי אימג'ס שחקני סנט פאולי. "סנט פאולי רוצים להביע את עמדתנו לגבי הדברים שאמר קווין פלאנק, מנכ"ל ספקית הציוד שלנו, אנדר ארמור, שעלו לדיון ברחבי המועדון ובתקשורת בימים האחרונים", נכתב בהצהרה שפרסם המועדון. "המועדון כבר הביע את דעתו הביקורתית נגד פגישתו של פלאנק עם טראמפ במכתב שנשלח למנהל הפעילות של החברה באירופה לפני שבועיים.", צילום: גטי אימג

המועדון שמשחק בליגה השנייה בגרמניה פרסם הצהרה שבה העביר ביקורת נגד אנדר ארמור, יצרנית הציוד שלו, לאחר שהמנכ"ל קווין פלאנק הביע תמיכה בדונלד טראמפ. בראיון שהעניק בשבוע שעבר ל-CNBC אמר כי זה "נכס גדול" למדינה שבחרה "נשיא שהוא בעד עסקים".

טראמפ לרוב לא זוכה לאהדה פומבית שכזו. הוא ספג ביקורת על הרטוריקה האגרסיבית שלו כבר במהלך קמפיין הבחירות, והצו הנשיאותי שלו שניסה למנוע כניסה למדינה משבע מדינות מוסלמיות עורר מחאה כלל עולמית. קארי, שחקנה של גולדן סטייט ווריורס, שנחשב לאחד המפרסמים הבולטים של המותג, אמר בתגובה כי הוא מסכים עם התיאור של פלאנק רק אם מורידים את האותיות et מהמילה asset (נכס), כך שיוצאת המילה תחת (ASS). גם סנט פאולי הביעו את ההתנגדות שלהן לעמדת החברה, והסבירו כי יעשו זאת על אף "מערכת היחסים הטובה ומלאת האמון" בין שני הצדדים.

"סנט פאולי רוצים להביע את עמדתנו לגבי הדברים שאמר קווין פלאנק, מנכ"ל ספקית הציוד שלנו, אנדר ארמור, שעלו לדיון ברחבי המועדון ובתקשורת בימים האחרונים", נכתב בהצהרה שפרסם המועדון. "המועדון כבר הביע את דעתו הביקורתית נגד פגישתו של פלאנק עם טראמפ במכתב שנשלח למנהל הפעילות של החברה באירופה לפני שבועיים.

יו"ר המועדון אוקה גוטליך הוסיף: "אנחנו מסכימים עם סטפ קארי, הקלע המדויק ביותר לשלוש נקודות ב-NBA ובעל מניות בחברה, בהערכה שלו כלפי נשיא ארה"ב החדש. אין עוד מה להוסיף על האדם הזה. אנחנו מבקשים מפלאנק לשקול מחדש את ההצהרה שלו, בייחוד לנוכח העובדים הרבים של החברה שהם מהגרים או בנים של מהגרים, שמביאים שווי לחברה שלו. ספקית ציוד יקרה, הביטוי 'תגנו על הבית שלנו' תקף גם לגבי סנט פאולי והערכים שלה".

ההצהרה מסכמת: "ללא קשר למערכת היחסים הטובה ובעלת האמון בין סנט פאולי וספקית הציוד שלה, המועדון ימשיך לנקוט בעמדה ביקורתית כשיראה לנכון".

הקבוצה ידועה בשל קרבתה לצד השמאלי של המפה הפוליטית, וב-2009 פרסמה שורה של עקרונות "יסוד", שמדגישים "סובלנות וכבוד ביחסים אנושיים דו צדדיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות