אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת IL Solutions גייסה בכירים לשעבר במשטרה צילום: אביגיל עוזי

חברת IL Solutions גייסה בכירים לשעבר במשטרה

המפכ"ל לשעבר דודי כהן וראש יאח"ה לשעבר זיוה אגמי־כהן יצטרפו לחברה הישראלית, המפתחת מערכות עבור מצלמות אבטחה

13.02.2017, 06:52 | מאיר אורבך

חברת הסטארט־אפ הישראלית־אמריקאית IL Solutions, המפתחת מערכות למצלמות אבטחה, גייסה לשורותיה שני בכירים לשעבר במשטרת ישראל. מדובר במפכ"ל לשעבר רב־ניצב בדימוס דודי כהן וראש יאח"ה לשעבר תת־ניצב בדימוס זיוה אגמי־כהן. השניים ישמשו בדירקטוריון המייעץ של החברה. לדברי המנכ"ל והמייסד אלעזר הרץ ואן שפיגל, הם קיבלו אחוזים בחברה.

דודי כהן מפכ"ל המשטרה לשעבר, צילום: אביגיל עוזי דודי כהן מפכ"ל המשטרה לשעבר | צילום: אביגיל עוזי דודי כהן מפכ"ל המשטרה לשעבר, צילום: אביגיל עוזי

"אנחנו מקווים להשתמש בניסיון הרב שלהם בתחום האבטחה כדי להגיע ללקוחות איכותיים", אמר ואן שפיגל ל"כלכליסט". "פיתחנו מערכת גיבוי שמאפשרת לבצע גיבוי יומי של מצלמות אבטחה ולהעביר את הצילומים לשרת מאובטח, ששומר אותם לתקופה ארוכה. כיום מרבית צילומי האבטחה נשמרים בשרתים מקומיים לתקופות קצרות מאוד של עד חודש ימים. המערכת שלנו מאפשרת לשמור על המידע לתקופות של חודשים ושנים. הבעיה העיקרית שאיתה היינו צריכים להתמודד היא כמויות המידע העצומות שכל מצלמה מייצרת. מדובר בערך ב־3 מגה לשנייה בשידור, כאשר כל קניון ממוצע מחזיק ב־30 מצלמות. המערכת שלנו מכווצת את השידורים ומאפשרת להתמודד עם נפח המידע".

IL Solutions נוסדה ב־2014 על ידי ואן שפיגל וריצ'רד פריי, בכיר בוול סטריט שעלה לאחרונה לישראל. החברה מעסיקה כיום שבעה עובדים. בשלב הראשון גייסה החברה כמיליון דולר מהיזמים, וכעת היא יוצאת לסבב גיוס חדש, שמטרתו לקדם את מאמצי השיווק והמכירה של החברה. "יש לנו מעט לקוחות, ואנחנו רוצים לגייס כסף כדי שנוכל לשווק בכל העולם", אמר ואן שפיגל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות