אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הגברות הראשונות מסתגלות: מלניה טראמפ תטפח את גינת הירק, מישל אובמה תתן הרצאות צילום: איי פי

הגברות הראשונות מסתגלות: מלניה טראמפ תטפח את גינת הירק, מישל אובמה תתן הרצאות

הגברת הראשונה אמנם מבלה את רוב זמנה במגדל טראמפ בניו יורק, אבל הודיעה כי תשמר את הגינה המפורסמת של מישל אובמה. הזוג אובמה במו"מ להצטרפות אל מאגר המרצים של סוכנות הארי ווקר היוקרתית

12.02.2017, 23:36 | שירות כלכליסט

הגברת הראשונה מלניה טראמפ מבלה אמנם את רוב זמנה במגדל טראמפ בניו יורק, אבל הודיעה כי תשמר את גינת הירק המפורסמת של הגברת הראשונה היוצאת מישל אובמה — כך דיווחה רשת CNN.

קראו עוד בכלכליסט

"כאמא וכגברת הראשונה, מלניה טראמפ מחוייבת לשימור ולהמשכיות של גני הבית הלבן, ובאופן מיוחד גינת המטבח של הגברת הראשונה וגן הוורדים", הודיעה סטפני ווינסטון וולקוף, יועצת בכירה לבית הלבן.

מלניה טראמפ. בילתה עם רעייתו של ראש ממשלת יפן בגנים היפניים בפלורידה, צילום: איי פי מלניה טראמפ. בילתה עם רעייתו של ראש ממשלת יפן בגנים היפניים בפלורידה | צילום: איי פי מלניה טראמפ. בילתה עם רעייתו של ראש ממשלת יפן בגנים היפניים בפלורידה, צילום: איי פי

בשבת בבוקר, עם זאת, בילתה טראמפ , בחברת אקי אבה, רעיית ראש ממשלת יפן שינזו אבה, שהגיעו לביקור ממלכתי. "היסטוריית המדינות והתרבויות שלנו נטועה בטיפוח גננות", אמרה טראמפ. "ידע בתרבויות ובמסורות זו דרך נפלאה ללמוד ולחקור".

במהלך שנותיה כגברת הראשונה, אובמה היתה פעילה למען החלת ערכי תזונה בריאה בקרב צעירי ארה"ב והביעה תקווה כי המשפחות הראשונות בעתיד ישמרו את גינת הירק, "כפי שעשינו אנו", ציינה.

בינתיים, נראה כי הזוג אובמה מסתגל לחיים הרחק מגינת הירק. סוכנות המרצים היוקרתית הארי ווקר, המייצגת גם את הנשיא ביל קלינטון, סגן הנשיא אל גור ומזכ"ל האו"ם קופי אנאן, הודיעה בסוף השבוע כי תקיים משא ומתן עם הזוג אובמה לקראת צירופם אל מאגר המרצים. דובר מטעמם, קווין לואיס, אישר את הדיווח והוסיף כי בני הזוג שכרו את שירותי עורך הדין רוברט ברנט, שייצג בעבר את מזכירת המדינה מדליין אולברייט ואת ראש ממשלת בריטניה טוני בלייר. כן ייעזרו בעורכת הדין דנין האוול, שייצגה את הזמרת ברברה סטרייסנד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות