אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ליברפול הוצעה לביל גייטס. הוא לא הגיב להצעה צילום: רויטרס

ליברפול הוצעה לביל גייטס. הוא לא הגיב להצעה

הפנייה למייסד מיקרוסופט, שהונו נאמד ב-70 מיליארד ליש"ט, נחשפה במסמכים שהוגשו לבית המשפט במסגרת הסכסוך המשפטי המתמשך בין ג'ורג' ג'ילט, הבעלים לשעבר של הקבוצה, ורויאל בנק אוף סקוטלנד.

13.02.2017, 17:04 | שירות כלכליסט
ביל גייטס, האדם העשיר בעולם, קיבל הזדמנות לרכוש את ליברפול, אך לא הגיב להצעה.

קראו עוד בכלכליסט

הפנייה הראשונה לקראפט בוצעה ב-2005, והשנייה הייתה ב-2010, לפני שפנווי ספורטס גרופ רכשה בסופו של דבר את הקבוצה. , צילום: רויטרס הפנייה הראשונה לקראפט בוצעה ב-2005, והשנייה הייתה ב-2010, לפני שפנווי ספורטס גרופ רכשה בסופו של דבר את הקבוצה. | צילום: רויטרס הפנייה הראשונה לקראפט בוצעה ב-2005, והשנייה הייתה ב-2010, לפני שפנווי ספורטס גרופ רכשה בסופו של דבר את הקבוצה. , צילום: רויטרס

הפנייה למייסד מיקרוסופט, שהונו נאמד ב-70 מיליארד ליש"ט, נחשפה במסמכים שהוגשו לבית המשפט במסגרת הסכסוך המשפטי המתמשך בין ג'ורג' ג'ילט, הבעלים לשעבר של ליברפול, ורויאל בנק אוף סקוטלנד, שהלווה יחד עם גופים פיננסיים אחרים כסף לרכישת הקבוצה.

שתי פניות נפרדות הוגשו לרוברט קראפט, הבעלים של קבוצת הפוטבול ניו אינגלנד פטריוטס, שזכתה בשבוע שעבר בסופרבול, אך הוא סירב להן.

ג'ילט וטום היקס השתלטו על הקבוצה מאנפילד ב-2007, אך שלוש שנים לאחר מכן הסכימו למכור אותה. הם מינו את ברקליס קפיטל למציאת קונים פוטנציאליים. סר מרטין ברוטון, יו"ר ליברפול באותה תקופה, נשאל האם "היה ניסיון ליצור קשר עם ביל גייטס ובוב קראפט בארה"ב?" הוא השיב על השאלה הזו בחיוב, אך הוסיף כי הפניות הללו היו חלק מחיפוש כלל עולמי אחרי רוכשים.

הפנייה הראשונה לקראפט בוצעה ב-2005, והשנייה הייתה ב-2010, לפני שפנווי ספורטס גרופ רכשה בסופו של דבר את ליברפול.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות