אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יו"ר טבע סול בארר נכנס להשקעה אישית בחברת ננו טכנולוגיה צילום: פיוטר פליטר

יו"ר טבע סול בארר נכנס להשקעה אישית בחברת ננו טכנולוגיה

הצטרף לקבוצת משקיעים שרכשה את חברת התרופות נקסאימיון - מפתחת חיסונים מלאכותיים בפלטפורמת ננו טכנולוגיה. בארר: "אני נרגש לתמוך בקידום הטכנולוגיה של החברה"

14.02.2017, 20:35 | דרור רייך

יו"ר טבע הטרי סול בארר, בכובעו כמשקיע פרטי, השלים ביחד עם קבוצת משקיעים את רכישת חברת נקסאימיון (NexImmune).  

קראו עוד בכלכליסט

הקבוצה כוללת לצידו של בארר את יהושע בארר, מנכ"ל Sunflower Life Sciences, ויליאם הוקינס (יו"ר ומנכ"ל לשעבר של מדטרוניק) ומשקיעים פרטיים נוספים.  

נקסאימיון היא חברת תרופות המפתחת בפלטפורמת ננו טכנולוגיה לחיסון מלאכותי. הטכנולוגיה של NexImmune, פותחה במקור על ידי ד"ר שנק וד"ר מתיאס בבית הספר לרפואה ע"ש ג'ונס הופקינס, שמפעילה תאי T נגד מגוון רחב של אנטיגנים סרטניים. סכום עסקת הרכישה לא פורסם.

"אני נרגש לתמוך בקידום של הטכנולוגיה של NexImmune", אמר יו"ר טבע החדש, והמשקיע שהוביל את הרכישה. "אני מאמין כי לפלטפורמת הננוטכנולוגיה יש פוטנציאל לספק את הדור הבא של הטיפול החיסוני ולהביא תקווה חדשה לחולים הסובלים מסוגים רבים של גידולים ממאירים", הוסיף בארר.

בארר מונה בשבוע שעבר לתפקיד יו"ר טבע במקומו של יצחק פטרבורג, שמונה למנכ"ל טבע כממלא מקום, לאחר פרישתו הדרמטית של ארז ויגודמן. בשיחת ועידה שנערכה אתמול לאחר פרסום דוחות טבע אמר בארר כי "המנכ"ל הבא של החברה לא חייב להיות מישראל. אנו מחפשים את המנכ"ל הטוב ביותר בעולם לטבע והחיפוש הוא גלובלי".

סול בארר, צילום: פיוטר פליטר סול בארר | צילום: פיוטר פליטר סול בארר, צילום: פיוטר פליטר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות