אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר סכסוך עם היו"ר החדש: מנכ"לית סאני ענת כהן שפכט התפטרה

לאחר סכסוך עם היו"ר החדש: מנכ"לית סאני ענת כהן שפכט התפטרה

כהן שפכט הובילה בשנתיים האחרונות את תהליך ההבראה המוצלח והמרשים של החברה, לצד בעל השליטה יעקב לוקסנבורג. היא מתפטרת בשל "מחלוקות שאינן ניתנות לגישור" עם היו"ר משה ריינס, שנכנס לתפקידו באוקטובר האחרון

15.02.2017, 09:42 | מיקי גרינפלד ואלירן מלכי

מנכל"ית סאני תקשורת ענת כהן שפכט התפטרה מתפקידה. על פי הדיווח, ההתפטרות נבעה "ממחלוקות שאינן ניתנות לגישור עם יו"ר הדירקטוריון על דרך ההתנהלות". יו"ר הדירקטוריון הוא משה ריינס, שמונה לתפקיד באוקטובר האחרון.  

קראו עוד בכלכליסט

כהן שפכט מונתה לתפקיד במאי 2015 - בשעתו תחת המותג סקיילקס, השם הקודם של החברה, ותחת הנהגתו של בעל השליטה החדש יעקב לוקסנבורג. היא החליפה את יצחק בנציוני, ממלא מקום המנכ"ל שנכנס לתפקיד זה ביוני 2014, לאחר התפטרותו של המנכ"ל יהל שחר - שהוביל אתהחברה בתקופת בעל השליטה הקודם אילן בן דב.

לאחר ההתייצבות הראשונית הצליחה כהן שפכט להריץ מחדש את החברה המייבאת את מכשירי הסלולר של סמסונג לישראל. בשנת 2016 זינקה מניית סאני תקשורת ב-217% - ולמעשה רשמה את הזינוק השלישי בגודלו בבורסה בשנה שעברה.

החברה מינתה כממלא מקום מנכ"ל את סמנכ"ל המכירות בארבע השנים האחרונות, משה פרי. 

ריינס (54) החליף בתפקיד את בעל השליטה לוקסנבורג, שהוביל בשנתיים האחרונות כיו"ר הדירקטוריון לצידה של כהן שפכט את תהליך ההבראה של החברה כאמור.

לפני כניסתו לתפקיד כיהן ריינס בתפקידים בכירים בחברות פאוארמאט (Powermat) כמנהל פיתוח עסקי ובסאנדיסק (SanDisk) כסגן נשיא לפיתוח עסקי. 

ענת כהן שפכט ענת כהן שפכט ענת כהן שפכט

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות