אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
WeWork שכרה 5,000 מ"ר במידטאון ת"א ל-15 שנה

WeWork שכרה 5,000 מ"ר במידטאון ת"א ל-15 שנה

השכירות שהחברה הפעילה ביותר בחללי עבודה בישראל תשלם לכל התקופה מוערכת ב-85 מיליון שקל, וזהו אחד החללים הגדולים שלה; מדובר על הקומות העליונות של המגדל, המתנשא לגובה של 50 קומות

15.02.2017, 09:26 | דותן לוי

שוק חללי העבודה ממשיך להתרחב במימדים מהירים, חברת WeWork אשר נחשבת לשחקנית עיקרית בשוק זה שכרה 3 קומות משרדים במגדל מידטאון בת"א בשטח כולל של כ-5,000 מ"ר ולתקופה של 15 שנה. דמי השכירות לכלל התקופה צפויים לעמוד על כ-85 מיליון שקל, המשקפים דמי שכירות חודשיים של כ-95 שקל למ"ר לרמת מעטפת וללא חניות. המשרדים צפויים להיות ממוקמים בחלקו העליון של המגדל המתנשא ל-50 קומות בסך הכל.

קראו עוד בכלכליסט

חברת WeWork נחשבת לפעילה ביותר בתחום חללי העבודה בישראל וזהו אחד החללים הגדולים ביותר שלהם, בת"א החברה מחזיקה בחללים בשרונה ובדובנוב, לצד אבן גבירול ורחוב הזרם שהושכרו על ידה וכן, לחברה חללים נוספים בבאר שבע, ובהרצליה פיתוח. על פי הערכות, שטח המשרדים שיושכר במידטאון יאפשר לחברה לפתוח למעלה מ-800 עמדות עבודה נוספות. כמו כן בחברה הבהירו בעבר על כוונתם לפתוח במהלך 2017 מתחם נוסף גם בעיר ירושלים.

חלל עבודה של WeWork חלל עבודה של WeWork חלל עבודה של WeWork

הבחירה דווקא בפרויקט מידטאון נובעת ככל הנראה מהמיקום של המגדל בסמוך לצירי הרכבות (קלה וכבדה) והכבישים המרכזיים הסמוכים, וכן בשל העובדה שמדובר באחד הפרויקטים הגדולים שמשלבים מגורים מסחר ומשרדים. הפרויקט הוא מיזם משותף של קבוצת קנדה ישראל, אלקטרה ויורוקום, ושטח המשרדים בו צפוי להתפרש על פני 75,000 מ"ר כאשר גודל כל קומה ממוצעת עומד על 1,665 מ"ר, כן כולל הפרויקט מגדל מגורים עם 336 דירות ומרכז מסחרי בהיקף של 17,500 מ"ר. הפרויקט נמצא בשלבי בנייה מתקדמים ואיכלוסו צפוי לרבעון הראשון בשנת 2018.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות