אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יונה פוגל על פרשת השחיתות בנתניה: "צר לי שמצאו לנכון לשרבב אותנו לתוכה" צילום: עמית שעל

יונה פוגל על פרשת השחיתות בנתניה: "צר לי שמצאו לנכון לשרבב אותנו לתוכה"

פוגל, שכתב את הדברים במכתב לעובדי פז, הוא אחד מארבעת הבכירים שפורסם היום כי נחקרו במסגרת פרשת השוחד בנתניה. כל הנחקרים שוחררו בערבות עצמית ובתנאים מגבילים

15.02.2017, 14:33 | אורן פרוינד

מנכ"ל פז, יונה פוגל, שלח היום (ד') מכתב לעובדי החברה בו הוא טוען כי לא נפל רבב בהתנהלותו, וזאת לנוכח הפרסומים על חקירת מעורבותו לכאורה בפרשת השוחד בנתניה. 

קראו עוד בכלכליסט

"עובדות ועובדים יקרים", כותב פוגל, "ערוצי התקשורת השונים מדווחים כעת על שרבוב שמי ושם החברה בפרשה החוקרת התנהלות בכירים בעיריית נתניה

אני מבקש לפנות אליכם באופן אישי ובמסגרת המגבלות החלות עלי חשוב לי לומר לכם באופן חד משמעי שהחברה ואני פעלנו ללא רבב ועל פי כל דין

וצר לי שמצאו לנכון לשרבב אותנו בפרשה זו. מיותר לציין ששיתפתי פעולה ואמשיך לשתף פעולה עם רשויות אכיפת החוק ואני בטוח שהנושא יוסר מסדר היום במהרה. אירוע זה לא צפוי להשפיע על פעילות החברה".

פוגל הוא אחד מארבעת הבכירים שפורסם היום כי נחקרו במסגרת פרשת השוחד בנתניה. שלושת האחרים הם יו"ר קבוצת אשטרום ואחד מבעלי השליטה בה, אברהם (רמי) נוסבאום; מנכ"ל בוני התיכון הנדסה, עמרם פרץ; והמנכ"ל לשעבר של חברת דלק ישראל, שמואל אנצ'ל.

כל הנחקרים שוחררו בערבות עצמית ובתנאים מגבילים: עיכוב יציאה מהארץ למשך שלושה חודשים, הרחקה מעיריית נתניה למשך 15 ימים ואיסור יצירת קשר עם מי מהמעורבים בפרשה.

על פי החשד, אותם בכירים שילמו שוחד ליו"ר ועדת המשנה לתכנון ובנייה, שמעון שר, בתמורה לקידום אינטרסים עסקיים בעיר. השוחד, כך לפי החשד, הועבר בין היתר כתרומה מכספי החברות הציבוריות שבהן הם מכהנים למוסדות דתיים בעיר הקשורים לשר. החקירה היא במסגרת סבב השלמת חקירה במשטרה לקראת העברת התיק למחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה. במסגרת הפרשה נעצרה גם ראשת העיר נתניה, מרים פיירברג.

יונה פוגל, צילום: נמרוד גליקמן יונה פוגל | צילום: נמרוד גליקמן יונה פוגל, צילום: נמרוד גליקמן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות