אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שחקן הפוטבול רצה לפרוש ונאלץ לחפש בגוגל איך עושים זאת צילום: רויטרס

שחקן הפוטבול רצה לפרוש ונאלץ לחפש בגוגל איך עושים זאת

פאט מקאפי מאינדיאנפוליס קולטס הכריז ביום חמישי שעבר על פרישתו מה-NFL לטובת קריירה שנייה ומפתיעה: הוא מצטרף לבלוג הספורט הסטירי Barstool Sports

15.02.2017, 15:50 | שירות כלכליסט

שחקן הפוטבול פאט מקאפי מאינדיאנפוליס קולטס הכריז ביום חמישי על פרישתו מה-NFL לטובת קריירה שנייה ומפתיעה: הוא מצטרף לבלוג הספורט הסטירי Barstool Sports. 

קראו עוד בכלכליסט

מקאפי מוותר על משכורת של 2.8 מיליון דולר שהיה אמור להרוויח השנה, וייתכן ויידרש להשיב 400 אלף דולר שקיבל כמענק חתימה., צילום: רויטרס מקאפי מוותר על משכורת של 2.8 מיליון דולר שהיה אמור להרוויח השנה, וייתכן ויידרש להשיב 400 אלף דולר שקיבל כמענק חתימה. | צילום: רויטרס מקאפי מוותר על משכורת של 2.8 מיליון דולר שהיה אמור להרוויח השנה, וייתכן ויידרש להשיב 400 אלף דולר שקיבל כמענק חתימה., צילום: רויטרס

מקאפי (29) הכריז דרך חשבון הטוויטר שלו שמכיוון שהוא התמודד כבר עם 3 ניתוחים בברך בארבע שנים, וצפויים לו ניתוחים נוספים, הוא החליט להיענות להצעה של האתר להצטרף לחברה.

אולם, מקאפי עדיין לא הודיע רשמית ל-NFL על פרישתו. בראיון ל"דן פטריק שואו", אמר כי לא הגיש עדיין את המסמכים הנחוצים מכיוון שעליו לבדוק קודם בגוגל כיצד בדיוק מתבצע תהליך הפרישה.

"אני בכלל לא יודע איך עושים את זה – אני ממש חיפשתי הבוקר בגוגל 'איך פורשים מה-NFL'", סיפר. "אני לא יודע מה לעשות. אני חושב שאני אמור לחתום על המסמכים ואז ללכת לעבודה".

מקאפי מוותר על משכורת של 2.8 מיליון דולר שהיה אמור להרוויח השנה, וייתכן ויידרש להשיב 400 אלף דולר שקיבל כמענק חתימה. בהצהרה שפרסם אמר כי התעקש להמשיך ולחיות באינדיאנפוליס גם בעבודתו החדשה, ויזכה למטה משל עצמו כולל אולפן מתפקד לשידורי רדיו ולטלוויזיה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות