אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינוביז הישראלית נבחרה למאיץ החברות של מרצדס צילום: David Garb

אינוביז הישראלית נבחרה למאיץ החברות של מרצדס

הסטארט-אפ הישראלי שפיתח חיישן למכוניות אוטונומיות נוסד בתחילת 2016 וגייס עד כה 9 מיליון דולר. המאיץ כולל גם את חברת דיימלר, חברת האם של מרצדס ואת ענקית הטכנולוגיה HPE

15.02.2017, 16:59 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ הישראלית אינוביז (Innoviz) נבחרה להשתתף במאיץ החברות של ענקית הרכב הגרמנית מרצדס. החברה נבחרה מבין 300 חברות שהיו מועמדות במחזור הנוכחי ותהיה הישראלית היחידה במחזור. המאיץ שנקרא Autobahn כולל את חברת דיימלר, חברת האם של מרצדס, ענקית הטכנולוגיה HPE, האוניברסיטה של שטוטגרט ועוד.

קראו עוד בכלכליסט

"אנחנו מאוד נרגשים מההזדמנות להיות חלק מהתוכנית הייחודית הזו, שמאפשרת לבכירים בתאגידים לחבור לחברות סטארט-אפ ולשתף פעולה בהאצה של פיתוחי טכנולוגיה לרכב האוטונומי", אומר עומר כיילף, מנכ"ל ומייסד משותף של חברת אינוביז. "טכנולוגית ה-LiDAR החדשנית שלנו מאפשרת לאמץ במהירות פתרונות חישה מתקדמים לרכב האוטונומי".

הצוות הבכיר של אינוביז, צילום: David Garb הצוות הבכיר של אינוביז | צילום: David Garb הצוות הבכיר של אינוביז, צילום: David Garb

החיישן של החברה מבוסס על טכנולוגיית High Definition Solid State שהיא פיתחה, המספקת לו שדה ראייה רחב ורזולוציה גבוהה במרחב ובמרחק, המערכת של אינוביז מבצעת סריקה תלת-ממדית ממרחק ומספקת תמונה של סביבת הרכב ברמת דיוק גבוהה ובזמן אמת, זאת תוך שיפור משמעותי בסדרי גודל בהשוואה לטכנולוגיות קיימות בכמה מימדים: הוזלה משמעותית במחיר, הקטנה בגודל המוצר והעלאת הביצועים בטווח וברזולוציה.

אינוביז נוסדה בתחילת 2016, וגייסה עד כה 9 מיליון דולר מהמשקיע זוהר זיסאפל ומקרנות הון הסיכון וורטקס, מאגמה, אמיתי ונצ'רס ודלק מוטורס. בסוף 2016 חתמה החברה על הסכם שיתוף פעולה משמעותי עם חברת Magna אחת הספקיות הגדולות של עולם הרכב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות