אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שחקן הבייסבול המולטי-מיליונר עובד כנהג אובר במהלך הפגרה צילום: איי אף פי

שחקן הבייסבול המולטי-מיליונר עובד כנהג אובר במהלך הפגרה

ניק פרנקלין מטמפה ביי רייס, שהרוויח 3 מיליון דולר בקריירה שלו, מבלה את הפגרות כנהג של אובר

19.02.2017, 14:46 | שירות כלכליסט
שחקן של קבוצת הבייסבול טמפה ביי רייס שהרוויח 3 מיליון דולר בקריירה שלו מבלה את הפגרות כנהג של אובר.

קראו עוד בכלכליסט

פרנקלין, שהרוויח 3 מיליון דולר לאורך הקריירה שלו, אמר כי ביצע בסביבות 10 נסיעות כנהג של אובר ברחבי אורלנדו, וצבר דירוג של 4.8., צילום: איי אף פי פרנקלין, שהרוויח 3 מיליון דולר לאורך הקריירה שלו, אמר כי ביצע בסביבות 10 נסיעות כנהג של אובר ברחבי אורלנדו, וצבר דירוג של 4.8. | צילום: איי אף פי פרנקלין, שהרוויח 3 מיליון דולר לאורך הקריירה שלו, אמר כי ביצע בסביבות 10 נסיעות כנהג של אובר ברחבי אורלנדו, וצבר דירוג של 4.8., צילום: איי אף פי

בעוד שמרבית השחקנים ב-MLB מתכוננים לתחילת אימוני האביב ולסיום הפגרה שלהם, שבה בילו בעיקר במסלולי הגולף ובחדר הכושר. עבור ניק פרנקלין מטמפה ביי רייס, סיום הפגרה פירושה סיום העבודה הצדדית שלו כנהג של אובר.

פרנקלין, שהרוויח 3 מיליון דולר לאורך הקריירה שלו, אמר כי ביצע בסביבות 10 נסיעות כנהג של אובר ברחבי אורלנדו, וצבר דירוג של 4.8.

באוקטובר סיפר פרנקלין לטמפה ביי טיימס כי החל בקריירת הנהג כדרך להפיג את השעמום של הפגרה. "רציתי לעשות משהו בסופי השבוע, כי אני כמעט ולא עושה שום דבר", אמר. הוא אפילו אסף כמה מחבריו לימי התיכון. "אמרתי להם שאני עושה את זה רק בשביל הכייף", הוסיף. "נתקלתי בלא מעט אנשים מעניינים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות