אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זכתה במיליון ליש"ט ועכשיו תובעת את הלוטו: "הכסף הרס את חיי"

זכתה במיליון ליש"ט ועכשיו תובעת את הלוטו: "הכסף הרס את חיי"

ג'יין פארק בת ה-21, זכתה בהגרלת היורומיליונס כבר בגיל 17. מאז קנתה 2 דירות ומכונית ריינג' רובר ורודה, טיילה בעולם וגם עברה כמה ניתוחים פלסטיים. אבל לטענתה היא מתגעגעת לימים שנאלצה להתאמץ כדי להשתכר

21.02.2017, 14:23 | שירות כלכליסט
הזוכה הצעירה ביותר בלוטו בבריטניה רוצה דווקא לתבוע את מארגני ההגרלה, בטענה שהכסף בו זכתה "הרס את חייה".

הזוכה, הלא כל כך מאושרת, ג'יין פארק בת ה-21, זכתה במיליון ליש"ט בהגרלת היורומיליונס (Euromillions) כבר בגיל 17. אולם לטענתה זה גיל צעיר מדי להתמודד עם עושר פתאומי שכזה. "לפעמים אני מרגישה שהזכייה בלוטו הרסה את חיי", אמרה. "חשבתי שהכסף ישפר את החיים שלי, אבל הם רק נהרסו. במרבית הימים אני מקווה שלא יהיה לי כסף, אני חושבת שהחיים שלי יהיו קלים יותר לולא זכיתי". דבריה צוטטו בעיתון הבריטי "מירור".

פארק מתלוננת שנמאס לה לעשות שופינג, והיא מתגעגעת לימים שנאלצה להתאמץ כדי לזכות במשכורת. מעבר לכך, היא טוענת שאינה מצליחה למצוא בן זוג שלא רק מנצל אותה בשביל הכסף. 

ג ג'יין פארק. "כולם רוצים אותי בגלל הכסף" ג

עד לזכייה שלה בלוטו ב-2013, פארק עבדה כעוזרת אדמיניסטרטיבית, והרוויחה 8 ליש"ט בשעה. היא התגוררה בדירה צנועה יחד עם אמה באדינברו, בירת סקוטלנד. כיום בבעלותה שתי דירות ומכונית ריינג' רובר בוורוד בוהק. היא עברה כמה ניתוחים פלסטיים, קנתה נעלי מעצבים, בילתה במועדוני לילה יוקרתיים וגם טיילה בעולם.

אך לטענתה, אורח החיים הראוותני גרם לה להרגיש "ריקה" מבפנים. "אנשים מסתכלים עליי ורוצים את החיים שלי, את הכסף שלי, אבל אין להם מושג כמה לחץ מופעל

עליי. יש לי דברים חומרניים, אבל חוץ מזה החיים שלי ריקים", הסבירה. "מה התכלית שלי בחיים?"

פארק החליטה לשכור עורך דין ולהגיש תביעה נגד הלוטו הלאומי בבריטניה, בטענה שאסור לאפשר לילדים מתחת לגיל 18 להשתתף בהגרלה. "אי אפשר לתת לבני 17 כל כך הרבה כסף", הדגישה. "אני חושבת שהגיל המינימאלי צריך להיות לפחות 18". לפי החוק, הגיל הנוכחי שבו אפשר להשתתף בהגרלות הוא 16.

עם זאת, למרות התלונות, היא אומרת כי "זה מפחיד עד כמה החיים שלי שונים משל החברים שלי. אין עוד מישהו שבאותה סירה כמוני, אף אחד לא מבין אותי לגמרי. אני מרגישה כאילו אני בת 40".

דובר מטעם קמלוט גרופ המפעילה את ההגרלות מסר כי החברה העניקה לפארק ייעוץ פיננסי ויצרה עבורה קשר עם זוכים צעירים אחרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

63 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

62.
נמאס לי מאנשים כאלה..
כסף זה ביטחון!והיא לא חייבת לחיות בראוותנות בגלל שיש לה הרבה כסף,יש לה את האופציה להמשיך לעבוד,לפתח קריירה,להתנדב ואפילו לתרום אם אין לה צורך בכל כך הרבה..אבל יש לה את האופציה לבחור ולמי שאין כסף-אין את האופציה הזו ולכן הוא חייב לחיות חיים מלאים בנטל כלכלי. אני יכולה להבין אותה,אבל זה לא אומר שזה לא מעצבן.יש כפרים שלמים בכל מיני מדינות בעולם שהיו מתים לקצת יכולת כלכלית והיא מתלוננת על הלוטו?באמת..וחוץ מזה אם היא מנצחת בתביעה אז היא אמורה לקבל כסף מה שיוצר בעיה נגד הטענה שלה שכסף הורס את חייה.
רוני 23  |  01.03.17
לכל התגובות