אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פלאפון: מאות עובדים נטשו את עמדותיהם ויצאו להפגין מול משרד המנכ"ל צילום: יח"צ

פלאפון: מאות עובדים נטשו את עמדותיהם ויצאו להפגין מול משרד המנכ"ל

המהלך מתרחש שבועיים לאחר שוועד העובדים הכריז על סכסוך עבודה ולאחר שהמשא ומתן מול ההנהלה התפוצץ. ברק לוי, יו"ר ועד העובדים: "מי שלוקח משכורות במאות אלפי שקלים בחודש אין לו תוקף מוסרי לסרב להגדלת תקציב הרווחה של עובדים שמרויחים 30 שקל בשעה"

22.02.2017, 11:31 | אלירן מלכי

ועד עובדי חברת פלאפון הורה לכל העובדים לנטוש את עמדותיה בעקבות פיצוץ המו"מ עם ההנהלה על חידוש ההסכם הקיבוצי. בעקבות זאת מאות עובדים נטשו את עמדותיהם ויצאו להפגין מול משרדו של מנכ"ל החברה, רן גוראון. המהלך מגיע בתום 14 ימי צינון של סכסוך העבודה.

קראו עוד בכלכליסט

פלאפון הציעה לעובדים במהלך המו"מ מנגנון במסגרתו הם יתוגמלו במידה והחברה תרוויח, אך העובדים סירבו. יו"ר ועד העובדים, ברק לוי, אמר כי "מי שלוקח משכורת במאות אלפי שקלים בחודש והנהלה שמושכת דיבידנדים של עשרות מיליונים, אין לו תוקף מוסרי לסרב להגדלת תקציב הרווחה לעובדים המשתכרים שלושים שקל לשעה. אנחנו נערכים להחרפת העיצומים שטרם נראו בחברת פלאפון".

מפלאפון נמסר "חברת פלאפון נמצאת כעת בתנופה ובהתחדשות. ועד העובדים בפלאפון פנה לסכסוך עבודה בעקבות המשא ומתן לחידוש ההסכם הקיבוצי. חשוב להדגיש כי לחברה אין כל כוונה להרע את תנאי העובדים, והמו"מ טרם הבשיל לכדי הסכם חדש בשל דרישות שאינן עולות בקנה אחד עם יכולותיה הפיננסיות, שכן החברה חייבת להישאר יציבה בשוק סוער. לנגד עיני החברה עומדות טובת עובדיה ולקוחותיה, היא פועלת למנוע כל פגיעה בשירות, וחותרת לסיום הסכסוך בהקדם האפשרי".

עובדי פלאפון מפגינים מול משרד המנכ"ל רן גוראון, צילום: יח"צ עובדי פלאפון מפגינים מול משרד המנכ"ל רן גוראון | צילום: יח"צ עובדי פלאפון מפגינים מול משרד המנכ"ל רן גוראון, צילום: יח"צ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות