אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מסתמן: השופטת רונן תאפשר לטרי למכור את מניות כלל בבורסה צילום: שאול גולן

מסתמן: השופטת רונן תאפשר לטרי למכור את מניות כלל בבורסה

"אני בשלה להחלטה", כך אמרה שופטת המחוזי בדיון למכירת מניות כלל ורמזה כי תאפשר לנאמן למכור את המניות כפי שדורשת סלינגר; ההחלטה הסופית בעוד חודש, לאחר הגשת סיכומים

22.02.2017, 13:08 | גולן חזני

״אני בשלה להחלטה", כך אמרה היום (ד') שופטת בית המשפט המחוזי בת"א, רות רונן, בפתח הדיון המכריע למכירת כלל ביטוח שנעשה בשעה זו בבית המשפט.

קראו עוד בכלכליסט

האמירה של רונן היא ככל הנראה מתן אור ירוק למכירת מניות כלל ביטוח על ידי נאמן המניות משה טרי. עם זאת, השופטת העניקה לצדדים חודש להגיש סיכום טיעונים בכתב עד 22 במרץ.

טרי, שמונה על ידי המפקחת על הביטוח, דורית סלינגר, היה זה שפנה לבית המשפט בבקשה להורות לו אם להתחיל למכור את 5% מסך מניות החברה כפי שסלינגר דורשת.

עו"ד פיני רובין, שמייצג את אי.די.בי בדיון יחד עם כפיר ידגר ומבקש להימנע מתרחיש של מכירת המניות בבורסה במנות לפי דרישת סלינגר, הגיש רשימת נושאים שבהם ביקש לחקור את טרי ואת פיני שחר נציג הממונה על הביטוח דורית סלינגר. השופטת רונן דחתה את הבקשה לאפשר חקירה.

"הדרך הנכונה היא לאפשר לכם לעשות השלמת טיעון בע"פ או בכתב", אמרה רונן ורובין ביקש להגיש אותן בכתב. רונן ביקשה נתונים לגבי שווי החברה ובכמה עלתה מאז הדיון בספטמבר. שוני אלבק, שמייצג את טרי, השיב לה כי כלל עלתה משמעותית והשווי שלה עומד כיום על 3.17 מיליארד שקל, וההון של החברה הינו 4.235 מיליארד שקל, כך שיחס שווי השוק להון לפני השינוי הוא 0.76. אלבק הוסיף כי לאחרונה הודיעה כלל שההון שלה אמור לגדול במאות מיליוני שקלים ויחס שווי שוק להון, אחרי השינוי, צפוי לעמוד על 0.67.

 רונן שופטת בית משפט מחוזי בתל אביב, צילום: שאול גולן רונן שופטת בית משפט מחוזי בתל אביב | צילום: שאול גולן  רונן שופטת בית משפט מחוזי בתל אביב, צילום: שאול גולן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות