אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ליברפול תבנה מגרש אימונים חדש בהשקעה של 50 מיליון ליש"ט צילום: גטי אימג'ס

ליברפול תבנה מגרש אימונים חדש בהשקעה של 50 מיליון ליש"ט

הפרויקט השאפתני כולל מעבר של האדומים ממגרש מלווד ההיסטורי שלהם, שבו התאמנו מאז שנות ה-50. המאמן יורגן קלופ הוא הכוח המניע מאחורי ההחלטה לאחד בין שני מתקני האימון של המועדון

22.02.2017, 17:45 | שירות כלכליסט

ליברפול מתכוונת להפוך את אקדמיית קירקבי למתחם אימונים מהשורה הראשונה לקבוצה הראשונה ולקבוצות הנוער.

קראו עוד בכלכליסט

הפרויקט השאפתני בעלות של 50 מיליון ליש"ט כולל מעבר של האדומים ממגרש מלווד ההיסטורי שלהם, שבו התאמנו מאז שנות ה-50. המאמן יורגן קלופ הוא הכוח המניע מאחורי ההחלטה לאחד בין שני מתקני האימון של המועדון, והבעלים פנווי ספורטס גרופ התחייבה לממן את הפיכת החלום שלו למציאות.

על פי ההערכות, ליברפול הגיע להסכם עם מועצת רובע נוסלי לגבי היקף העבודה והמימון. התנאים יסוכמו בראשי פרקים לאחר תום תקופת התייעצות פומבית.

ליברפול התכוונה לרכוש כ-57 דונם בסימונסווד פליינג פילדס, בחלק האחורי של האקדמיה, כדי להרחיב את מתחם קירקבי הנוכחי ל-242 דונם. התוכניות הוכנו על ידי משרד האדריכלים KSS מלונדון, שעיצב את היציע המרכזי החדש באנפילד.

ליברפול.המרחק של מלווד מהאקדמיה היה מקור לתסכול עבור קלופ מאז מונה לתפקיד באוקטובר 2015. הוא מעוניין שכולם, החל מקבוצות הילדים ועד לקבוצה הראשונה ביחד במתחם אימונים אחד. , צילום: גטי אימג ליברפול.המרחק של מלווד מהאקדמיה היה מקור לתסכול עבור קלופ מאז מונה לתפקיד באוקטובר 2015. הוא מעוניין שכולם, החל מקבוצות הילדים ועד לקבוצה הראשונה ביחד במתחם אימונים אחד. | צילום: גטי אימג'ס ליברפול.המרחק של מלווד מהאקדמיה היה מקור לתסכול עבור קלופ מאז מונה לתפקיד באוקטובר 2015. הוא מעוניין שכולם, החל מקבוצות הילדים ועד לקבוצה הראשונה ביחד במתחם אימונים אחד. , צילום: גטי אימג

לפי התוכנית, ליברפול תשדרג את מגרשי הכדורגל הקהילתיים הסמוכים ותבנה חדרי הלבשה חדשים וחניון. האזור המקיף יזכה גם לשיפוץ, כולל מדרכות ושבילי אופניים חדשים.

מכתבים שיישלחו בקרוב לתושבים של קירקבי ומלווד, יעדכנו אותם על פרטי ההצעה של המועדון.

מבני האקדמיה הנוכחיים בקירקבי יישארו על כנם וישופצו בעת בניית מרכז האימון לקבוצה בסמוך. המתקנים יכללו מגרש חדש עם דשא מלאכותי, בריכה, מתחם הידרותרפיה, אולם התעמלות וחדרים מיוחדים לשיקום.

משרד האדריכלים KSS מתמחה בתכנון מתחמי ספורט ומתקני אימונים. מלבד היציע המרכזי של אנפילד, הוא אחראי גם על האצטדיון האולימפי בלונדון, סטמפורד ברידג', טוויקנהאם, מגרש מספר 1 בווימבלדון והאצטדיון החדש של טוטנהאם. JKSS גם עיצב את מתחם האימונים של הספרס באנפילד, שנפתח ב-2012 ובו מתאמנות הקבוצה הראשונה והאקדמיה.

המרחק של מלווד מהאקדמיה היה מקור לתסכול עבור קלופ מאז מונה לתפקיד באוקטובר 2015. הוא מעוניין שכולם, החל מקבוצות הילדים ועד לקבוצה הראשונה, יתאמנו במתחם אימונים אחד.

הרחבת מלווד לא היתה אפשרית בשל היעדר מקום. ליברפול שקלה אתרים אפשריים אחרים, אך שדרוג קירקבי נבחר כאפשרות המועדפת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות