אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
MIT לסטודנטים הזרים שלו: "אל תעזבו את ארה"ב לפני פרסום הצו החדש של טראמפ" צילום: איי פי

MIT לסטודנטים הזרים שלו: "אל תעזבו את ארה"ב לפני פרסום הצו החדש של טראמפ"

במכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס לומדים יותר מ-2,000 סטודנטים זרים. בשבוע הבא צפוי הנשיא האמריקאי לחתום על צו מרוכך יותר בעניין איסור כניסת אזרחים ממדינות מוסלמיות לארה"ב

22.02.2017, 17:33 | שירות כלכליסט

אי הוודאות באשר לצעדים עתידיים של הממשל האמריקאי בנושא הגירה, מותירים סטודנטים זרים ומוסדות השכלה גבוהה רבים במצב שהם מתקשים להתמודד עמו.

קראו עוד בכלכליסט

לאחר שבית משפט פדרלי הקפיא את הצו הנשיאותי של דונלד טראמפ שאוסר כניסת אזרחים משבע מדינות מוסלמיות לארה"ב, צפוי טראמפ לחתום בשבוע הבא על צו דומה בנוסח מרוכך. 

קמפוס MIT , איור: רויטרס קמפוס MIT | איור: רויטרס קמפוס MIT , איור: רויטרס

לקראת המהלך, המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) שלח בשבוע שעבר לכל הסטודנטים הזרים שלומדים בו מכתב שבו הוא מפציר בהם "לא לנסוע אל מחוץ לארה"ב עד שיהיה יותר מידע" על הצו החדש.

המכתב כלל גם פניה לסטודנטים הבינלאומיים שאינם שוהים בארה"ב, וקרא להם להיות ערים להתפתחויות. ב-MIT לומדים יותר מ-2,000 סטודנטים זרים.

הצו הנשיאותי הקודם של טראמפ נגע ליותר מ-16,600 סטודנטים זרים שלומדים בארה"ב. רובם המכריע הגיעו מאיראן כדי ללמוד בארה"ב. בסך הכל לומדים בארה"ב יותר ממיליון סטודנטים זרים, רובם במקצועות הנדסה וטכנולוגיה.  

דונלד טראמפ. מה יכלול הצו החדש?, צילום: רויטרס דונלד טראמפ. מה יכלול הצו החדש? | צילום: רויטרס דונלד טראמפ. מה יכלול הצו החדש?, צילום: רויטרס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות