אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כל משרדי הרישוי מושבתים בגלל תקלת מחשב צילום: בועז אופנהיים

כל משרדי הרישוי מושבתים בגלל תקלת מחשב

משרד התחחבורה הודיע שמדובר בכשל תקשורת מול מחשב המרכזי של המשרד דבר שאינו מאפשר ביצוע שום פעולות

23.02.2017, 08:25 | ליאור גוטמן
משרד התחבורה דיווח הבוקר (ה') כי סניפי משרד הרישוי בכל הארץ סגורים מהבוקר עקב תקלה במחשבים. במשרד אומרים שמדובר בכשל תקשורת מול מחשב המרכזי של משרד התחבורה ועד לרמה שהתקלה אינה מאפשרת ביצוע פעולות.

בין הפעולות שהציבור לא יוכל לבצע מהבוקר: רישום רכב חדש; שינוי מבנה ברכב; הפקדת רישיון רכב; רישום ובירור עיקולים וביטולם; העברת בעלות לרכבים של נכים, דיפלומטים וכו' ושינוי בעלות; הדפסת חידוש רישיון; הדפס טופס 1010 ( לביטוח) - המצהיר כי הרכב ניגנב או במצב של "אובדן גמור"; החזרי כספים; אישור כשירות רפואית והפניה למכון הרפואי; קבלת רישיונות זמניים; שינוי דרגות רישיון; חידוש רישיון נהיגה לאחר קנסות; חידוש רישיון בתום השלילה כמו גם הנפקת רישיון לנהג חדש.

במשרד התחבורה מבטיחים: "צוות מיוחד של משרד התחבורה פועל ברגעים אלה לאיתור מקור התקלה. מיד עם תיקון התקלה יפתחו משרדי הרישוי לקבלת קהל".

ארכיון, צילום: בועז אופנהיים ארכיון | צילום: בועז אופנהיים ארכיון, צילום: בועז אופנהיים

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
שלא ישקרו! אין תקלת תקשורת שתשבית מחשב בארגון
במערכת מחשב סבירה בארגון לא יתכן שבעיית תקשורת אינה מתוקנת תוך פחות משעה! או שאין תקשורת חלופית. כי מישהו ביחידת המחשב שלהם עשה פשלה רצינית, אולי תוך גריפת מעשר לכיסו. כנראה יש פרצת אבטחה חמורה, או תקלה בנתונים, ומחפים על כך בבעיית תקשורת. אין ארגון שמתבסס על קו תקשורת אחד, ודאי לא משרד ממשלתי. מנסים למרוח אותנו, האזרחים. בהחלט מחייב חקירה וחיטוט של עיתונאים!
דג ברשת  |  24.02.17
לכל התגובות