אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טסים לאוסטרליה? נחתם הסכם הבנות לשיתוף פעולה בין אל על ובין חברת התעופה קוואנטס צילום: Qantas

טסים לאוסטרליה? נחתם הסכם הבנות לשיתוף פעולה בין אל על ובין חברת התעופה קוואנטס

הסכם ה"קוד שייר", שנחתם בנוכחות נתניהו ורה"מ האוסטרלי, יאפשר לישראלים לרכוש כרטיס משולב לאוסטרליה דרך אל על וחברת התעופה האוסטרלית, מבלי להצטרך להזמין בנפרד את שתי הטיסות

23.02.2017, 09:59 | תומר הדר

טיסות ישירות לאוסטרליה אומנם אינן יוצאות מישראל, והטסים לאוסטרליה חייבים לבצע עצירה במזרח הרחוק, אך לפחות כעת הטיסה תהיה מעט נוחה יותר הודות למסמך הבנות שנחתם היום בין חברת אל על ובין חברת התעופה האוסטרלית קוואנטס (Qantas).

על פי עיקרי מסמך ההבנות, שנחתם בנוכחות ראש הממשלה נתניהו וראש הממשלה האוסטרלי מלקולם טרנבול, יחתמו אל על וקוואנטס על הסכם קוד שייר - כלומר הסכם שיתוף פעולה שיאפשר לישראלים לרכוש כרטיס משולב לאל על וקוואנטס. הכרטיס המשולב יאפשר לנוסע ישראלי לטוס עם אל על ליעד במזרח ולהמשיך משם לאוסטרליה עם מטוס של קוואנטס - וכל זאת בעצם בלי שיצטרכו לעסוק בעינייני ההזמנה והכירטוס בנפרד מול נציגי קוואנטס.

טקס החתימה: מנכ"ל קוואנטס גארת אוונס, ר"מ אוסטרליה מלקום טרנבול, רה"מ בנימין נתניהו ומנכ"ל אל על דוד מימון , צילום: David Foote טקס החתימה: מנכ"ל קוואנטס גארת אוונס, ר"מ אוסטרליה מלקום טרנבול, רה"מ בנימין נתניהו ומנכ"ל אל על דוד מימון | צילום: David Foote טקס החתימה: מנכ"ל קוואנטס גארת אוונס, ר"מ אוסטרליה מלקום טרנבול, רה"מ בנימין נתניהו ומנכ"ל אל על דוד מימון , צילום: David Foote

הנוסעים שירכשו טיסות משולבות לאל על ולקוואנטס יוכלו בעצם גם ליהנות מנקודות נוסע מתמיד שיצברו גם בטיסה במטוס של קוואנטס. ישראלים שירצו יוכלו "להתחבר" לטיסה של קוואנטס לא רק במזרח הרחוק - החברה תקבל נוסעים גם מטיסות אל על אשר מגיעות ליוהנסבורג - ותטיס אותם לאוסטרליה (וכמובן גם בחזרה).

 לדברי דוד מימון, מנכ"ל אל על: "אנו גאים להרחיב את השותפות המסחרית עם קוואנטס. ההסכם הוא מהלך חשוב הפותח בפני הנוסעים אפשרויות רבות. אוסטרליה היא יעד מפתח עבור ישראלים וההסכם משקף את אסטרטגיית אל על לפעול כחברה גלובאלית בכל רחבי העולם ולצמוח בעקביות, תוך מענה לתנועה העסקית לישראל וממנה ותוך קידום התיירות". קוואנטס עצמה נוסדה ב-1920 בקווינסלנד, אוסטרליה. הקבוצה מפעילה כ-7,300 טיסות מדי שבוע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות