אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט מתכננת עדכון נוסף לווינדוס 10 בשנה הקרובה צילום: בלומברג

מיקרוסופט מתכננת עדכון נוסף לווינדוס 10 בשנה הקרובה

העדכון המתוכנן למערכת ההפעלה Creators Update צפוי להגיע באפריל ויכלול שדרוגים ותכונות המיועדים בעיקר ליוצרים

23.02.2017, 14:21 | רפאל קאהאן

מיקרוסופט עוד לא שחררה את העדכון המשמעותי השלישי של ווינדוס 10 וכבר היא חושפת עדכון נוסף שצפוי להתבצע במהלך השנה הקרובה. Creators Update של ווינדוס 10 צפוי לנחות באפריל הקרוב ויכלול שלל שדרוגים ותכונות שכפי ששמה מציע מיועדים בעיקר למשתמשים יצירתיים או יוצרים.

קראו עוד בכלכליסט

העדכון שלאחריו עדיין לא זכה לשם רשמי והוא מכונה בז'רגון של החברה Redstone 3. כאמור, לא ברור מה יכלול העדכון, אך על פי דיווחים שונים הוא כנראה צפוי להחיל על ווינדוס 10 את שפת העיצוב החדשה של מיקרוסופט - פרויקט ניאון. מעבר לכך לא ברור אם העדכון יכלול שינויים מהותיים נוספים.

 , צילום: winblogs צילום: winblogs  , צילום: winblogs

מיקרוסופט הציגה במהלך כנס ignite שנערך באוסטרליה מפת דרכים בה היא מפרטת את העדכונים המיועדים לווינדוס 10 במפה היא מראה את לוח הזמנים המשוער. החברה הסבירה שהיא מתכננת לתמוך בכל שדרוג במשך כשנתיים, כאשר לאחר מכן המשתמשים ייאלצו לשדרג גרסה אם הם ירצו להמשיך לקבל עדכוני מערכת.

ווינדוס 10 הפכה למערכת הפופולרית ביותר של מיקרוסופט מאז ווינדוס 7. היא הצליחה למחוק לא מעט מהתלונות שהיו למשתמשים על ווינדוס 8 ו-8.1. אולם העתיד של ווינדוס לא ברור. לאחרונה נפוצו דיווחים שמתוכננת גם גרסת ענן קלה של 10 שאמורה להתחרות בכרום OS של גוגל, שבעצמו קיבל עדכון שמטמיע בו תכונות של אנדרואיד.

נראה שהאתגר הבא של ענקיות הטכנולוגיה יהיה לייצר פלטפורמה אחידה שתוכל לספק את אותה חוויית שימוש על מגוון רחב של התקנים. ווינדוס 10 הייתה אמורה להיות סנונית ראשונה בכיוון, אך כישלונה של ווינדוס מובייל והמכשירים שתומכים בה לא אפשרו לחברה להמשיך ולפתח את הרעיון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות