אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורן אהרוני - המנכ"ל הבא של תיאטרון באר שבע צילום: דיאגו מיטלברג

אורן אהרוני - המנכ"ל הבא של תיאטרון באר שבע

יחליף את שמוליק יפרח שמונה למנכ"ל תיאטרון הקאמרי. אהרוני שימש סמנכ"ל הכספים של התיאטרון ב-11 השנים האחרונות. רפי ניב ימשיך לשמש מנהלו האמנותי הבלעדי של התיאטרון

26.02.2017, 12:52 | מאיה נחום שחל

אורן אהרוני (47) ימונה למנכ"ל תיאטרון באר שבע לאחר פרישתו של שמוליק יפרח לטובת ניהול תיאטרון הקאמרי. להבדיל מיפרח שכיהן גם כמנהל אמנותי משותף עם רפי ניב, אהרוני ישמש כמנכ"ל בלבד וניב יהיה מנהלו האמנותי הבלעדי של התיאטרון.

ועדת האיתור של תיאטרון באר שבע (ע"ר) הודיעה הבוקר על מינוי ובחרה מבין כ- 15 מועמדים את המנכ"ל החדש, אורן אהרוני. הוועד המנהל של התיאטרון בראשות פרופ' אייל שיינר (יו"ר העמותה), עליזה מנור (יו"ר אגודת הידידים), פיני בדש (ראש המועצה המקומית עומר), עפרה חן (מנכ"לית חברת נגב מינרלים), יחד עם עופר ליפשיץ (יו"ר ההנהלה הציבורית של גודמן-ביה"ס למשחק בנגב וסמנכ"ל בכיר בכיל), ונציג עיריית באר שבע, בחרו 5 מועמדים שזומנו לראיון, מתוכם נבחר המנכ"ל החדש. רפי ניב ימשיך לשמש מנהלו האמנותי של התיאטרון.

אורן אהרוני, המנכ"ל הבא של תיאטרון באר שבע. ילדי העיר, צילום: דיאגו מיטלברג אורן אהרוני, המנכ"ל הבא של תיאטרון באר שבע. ילדי העיר | צילום: דיאגו מיטלברג אורן אהרוני, המנכ"ל הבא של תיאטרון באר שבע. ילדי העיר, צילום: דיאגו מיטלברג

יו"ר הוועדה, פרופ' שיינר, המשמש גם כיו"ר ההנהלה הציבורית של התיאטרון: "לאחר סבב הראיונות אנו שמחים להודיע כי בחרנו את אורן אהרוני לתפקיד מנכ"ל התיאטרון, ואנו מאחלים לו הצלחה בתפקיד. ברצוני שוב להודות לחברי וועדת האיתור על ההליך, זה לא מובן מאליו".

אהרוני, סמנכ"ל הכספים של התיאטרון ב-11 השנים האחרונות, יליד באר שבע ובוגר מערכת החינוך של העיר. בעל תואר ראשון בניהול עסקים ומשאבי אנוש, ותואר שני במנהל ומדיניות ציבורית, שניהם מאוניברסיטת בן גוריון, בוגר הקורס האקדמי להכשרת חשבים ומנהלי כספים בביה"ס למנהל עסקים באוניברסיטת ת"א, וכן בוגר המסלול ללימודי ייעוץ מס וחשבונאות במכללה למנהל.

יפרח יכהן בתפקיד עד סוף חודש מרץ ובמהלך התקופה הקרובה יחל תהליך החפיפה.

אהרוני מסר לכלכליסט: "אני שמח, נרגש ונפעם למלא את התפקיד המאוד חשוב הזה על הצד הטוב ביותר ואני מקווה שאני אצליח. עומדים לצדי אנשים טובים ואני בטוח שיחד איתם נצליח כמו שהצלחנו עד היום".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות