אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברצלונה השיקה אקדמיית כדורגל ראשונה מחוץ לספרד - בסין צילום: טוויטר

ברצלונה השיקה אקדמיית כדורגל ראשונה מחוץ לספרד - בסין

האקדמיה שתקלוט עד 1,000 ילדים וילדות בגיל 6-18 תנוהל על ידי מאמנים של ברצלונה בשיטות האימון הנהוגות בספרד. עונת האימונים המלאה תחל כבר בספטמבר

26.02.2017, 16:29 | שירות כלכליסט
ענקית הכדורגל הספרדית ברצלונה חברה למישן הילס, אתר הנופש והגולף הגדול בעולם בהיקו, סין להשקת האקדמיה הראשונה של הקבוצה מחוץ לספרד שתנוהל ישירות על ידה. 

קראו עוד בכלכליסט

רולנדיניו בסין כשגריר ברצלונה. בשנים האחרונות מרחיבה ברצלונה במהירות את הנוכחות שלה באסיה. ב-2014 היא פתחה משרד בהונג קונג, ובין הספונסריות שלה נמנות 14 חברות מאסיה. בבעלותה 25 אקדמיות כדורגל מחוץ לספרד, אך מישן הילס תהיה הראשונה שבשליטה ישירה שלה. , צילום: טוויטר רולנדיניו בסין כשגריר ברצלונה. בשנים האחרונות מרחיבה ברצלונה במהירות את הנוכחות שלה באסיה. ב-2014 היא פתחה משרד בהונג קונג, ובין הספונסריות שלה נמנות 14 חברות מאסיה. בבעלותה 25 אקדמיות כדורגל מחוץ לספרד, אך מישן הילס תהיה הראשונה שבשליטה ישירה שלה. | צילום: טוויטר רולנדיניו בסין כשגריר ברצלונה. בשנים האחרונות מרחיבה ברצלונה במהירות את הנוכחות שלה באסיה. ב-2014 היא פתחה משרד בהונג קונג, ובין הספונסריות שלה נמנות 14 חברות מאסיה. בבעלותה 25 אקדמיות כדורגל מחוץ לספרד, אך מישן הילס תהיה הראשונה שבשליטה ישירה שלה. , צילום: טוויטר

האקדמיה, FCBEscola בהיקו תנוהל על ידי המאמנים של ברצלונה ותשתמש באותן שיטות אימון הנהוגות בקבוצות הנוער של ברצלונה בספרד. האקדמיה תכלול 7 מגרשים, ותוכל לאמן עד 1,000 ילדים וילדות בגילאי 6-18. התלמידים הראשונים יצטרפו לאקדמיה בקיץ הקרוב, ועונת האימונים המלאה הראשונה תצא לדרך בספטמבר.

כבר עתה נפתח האזור האינטראקטיבי, לקראת הפתיחה החגיגית בהמשך השנה. האזור יתרחב לשטח של 7,000 מ"ר שיציע חוויה אינטראקטיבית של מותג ברצלונה, כולל הסברים על הכוכבים וההיסטוריה של המועדון. במקום יימכרו גם פריטים רשמיים של ברצלונה וכן יפתחו דוכני אוכל ושתייה.

"ברצלונה שמחה שביכולתה לתמוך בצמיחה של המשחק המקסים הזה בסין ולעזור למדינה לעמוד ביעד שלה להפוך לאומת כדורגל", מסר נשיא ברצלונה ג'וזף מריה ברתומיאו. "פתיחת האקדמיה הראשונה שלנו שבניהול שלם של המועדון כאן בסין מצביעה על מחויבות גדולה. היא מדגימה את הביטחון בשותפה שלנו עם מישן הילס ואת האופטימיות שלנו לגבי השחקנים הכישרוניים שנמצא כאן".

המטרה המוצהרת של סין היא שעד 2020 ישחקו 50 מיליון ילדים ומבוגרים כדורגל באופן פעיל. בסין מקווים גם שהנבחרות הלאומיות יתחרו על אליפות המונדיאל עד 2030.

"מאז 1992 מישן הילס עוזרת להפוך ספורט ופנאי לפופולריים בסין, בייחוד ענפי הדגל שלנו, גולף וטניס, וכעת אנחנו מקדישים את המאמצים שלנו גם לכדורגל", אמר מנכ"ל ויו"ר מישן הילס ד"ר קן צ'ו. "החזון שלנו הוא ליצור בסין מורשת לכדורגל באמצעות שותפות עם אחד ממועדוני הכדורגל האהובים ביותר בעולם. אנחנו מאמינים שחלום הכדורגל שלנו יכול לשמש כפלטפורמה לגידול הדור הבא של שחקני כדורגל בסין".

בשנים האחרונות מרחיבה ברצלונה במהירות את הנוכחות שלה באסיה. ב-2014 היא פתחה משרד בהונג קונג, ובין הספונסריות שלה נמנות 14 חברות מאסיה. בבעלותה 25 אקדמיות כדורגל מחוץ לספרד, אך מישן הילס תהיה הראשונה שבשליטה ישירה שלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות