אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצצה לרכב המנהלים של פולקסווגן - XALV

הצצה לרכב המנהלים של פולקסווגן - XALV

יצרניות הרכב נערכות לתערוכת ז'נבה שתיפתח בשבוע הבא, ובינתיים עושות טיזינג עם חשיפות חלקיות של דגמי העתיד

27.02.2017, 08:48 | תומר הדר

תערוכת ז'נבה, מתערוכות הרכב החשובות בעולם, צפויה להיפתח בשבוע הבא, והיצרניות נערכות לגל של חשיפות. כבדרך כלל, עד שיצרני הרכב יציגו את המוצר המוגמר נאלצים חובבי הרכב והקונים הפוטנציאליים להסתפק בשלל איורים וגזירי תמונות שבאמצעותם יצרניות הרכב רומזות על תוכניותיהן. האיורים והגזירים מספרים תמיד את סיפורו של הדגם החדש עוד לפני שהעלה גלגל אחד לכביש.

קראו עוד בכלכליסט

פולקסווגן ארטאון

פולקסווגן נכשלה קשות בניסיונה לחדור לפלח השוק של מכוניות המנהלים הגולות ולהתחרות באאודי ומרצדס. לכן הוחלט בחברה לנסות נישה חדשה: מכוניות מנהלים שממוצבות מעל פאסאט אך מתחת לאאודי A6. התוצאה, שנחשפה באופן חלקי במיוחד, היא ארטאון: מכונית המנהלים הבכירה של פולקסווגן שתיחשף רשמית בשבוע הבא. ובינתיים התמונה ממחישה כי ארטאון צפויה להיראות פחות או יותר כמו גרסה מכובדת, נועזת ומעוצבת יותר של פאסאט.

XALV. אב טיפוס לכביש-שטח של סאנגיונג XALV. אב טיפוס לכביש-שטח של סאנגיונג XALV. אב טיפוס לכביש-שטח של סאנגיונג

 

סאנגיונג XAVL

סאנגיונג הקוריאנית נחשבת לאחת מיצרניות הרכב הקטנות העולם. בפועל סאנגיונג מציגה מדי כחמש שנים דגם חדש אחד או שניים לכל היותר. משום כך דגמים חדשים של סאנגיונג מעוררים עניין אדיר בעולם הרכב, מה שמסביר את התכונה סביב XALV. מהו XALV? ככל הנראה אב־טיפוס לדגם חדש שיוצג בעתיד וצפוי להחליף את סאנגיונג קוראנדו, רכב הכביש־שטח הבינוני של היצרנית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות