אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פוקס תפתח סניף של Foot Locker בנתב"ג צילום: בלומברג

פוקס תפתח סניף של Foot Locker בנתב"ג

זכתה במכרז רשות שדות התעופה ותקים סניף ראשון בטרמינל 1

27.02.2017, 08:38 | תומר הדר

קבוצת פוקס, בעלת הזיכיון הישראלי של רשת Foot Locker האמריקאית, זכתה במכרז רשות שדות התעופה ותפתח בדיוטי פרי החדש בטרמינל 1 את סניף הדגל של הרשת החדשה.

כפי שנחשף בספטמבר האחרון ב"כלכליסט", פוקס חתמה עם Foot Locker הסכם ל־10 שנים, במסגרתו תשקיע פוקס 30 מיליון שקל בחמש שנים בפיתוח הרשת. החנויות הראשונות צפויות להיפתח בתוך כמה חודשים.

סניף של Foot Locker , צילום: בלומברג סניף של Foot Locker | צילום: בלומברג סניף של Foot Locker , צילום: בלומברג

טרמינל 1 ישמש החל מיולי 2017 כטרמינל מיוחד לטיסות לואו־קוסט. על פי הערכות רשות שדות התעופה, עם כניסת טרמינל 1 לפעילות מלאה צפויות לצאת ממנו כ־220 טיסות מדי שבוע ותנועת הנוסעים בטרמינל צפויה להיאמד בכמיליון וחצי נוסעים השנה. רשת Foot Locker עצמה מפעילה כיום כ־3,400 חנויות ב־23 מדינות ברחבי העולם. החברה נסחרת בבורסה בניו יורק ושוויה מוערך ב־9.2 מיליארד דולר.

לצד סניף Foot Locker יפעלו בטרמינל 1 גם חנויות נוספות פטורות ממכס שימכרו בין היתר טבק, אלכוהול, בשמים, אלקטרוניקה, צעצועים וספרים. בתוך כך נודע ל"כלכליסט" כי רשות שדות התעופה ביצעה גם עבודות שדרוג של החניון המיועד לתיירים נכנסים לנתב"ג בהשקעה של כתשעה מיליון שקלים. בחניון נבנו 21 רציפי אוטובוסים הכוללים גם קירוי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות