אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקרן החדשה של מריוס נכט משקיעה בפארמה טוב בי הישראלית צילום: אוראל כהן

הקרן החדשה של מריוס נכט משקיעה בפארמה טוב בי הישראלית

החברה מפתחת טיפול חדשני למחלת הפרקינסון, והצליחה לגייס 30 מיליון דולר; פרט לקרן של נכט, השקיעו גם IBF, JVC ואחרים

27.02.2017, 19:45 | מאיר אורבך

פארמה טוב בי (Pharma Two B) הישראלית גייסה 30 מיליון דולר משורת משקיעים, בהם קרן ההשקעות החדשה למדעי החיים של יו"ר צ'ק פוינט מריוס נכט aMoom Partners וכן מ-Israel Biotech Fund (IBF) .זהו סבב גיוס שלישי לחברה שגייסה לפני כן 12 מיליון דולר. החברה מפתחת טיפול חדש למחלת הפרקינסון.

קראו עוד בכלכליסט

בין המשקיעים החדשים בחברה בסבב הנוכחי נמנית גם JVC מארה"ב. גם המשקיעים בסבבים הקודמים בחברה, Generali Financial Holdings ו- JK&B, השתתפו בסיבוב הנוכחי. ג'ף קינדלר, חבר בוועדה המייעצת של IBF אשר כיהן בעבר כיו"ר ומנכ"ל פייזר, הצטרף לדירקטוריון החברה.

מריוס נכט מריוס נכט מריוס נכט

מטרת הגיוס היא מימון ניסוי שלב 3 למוצר המוביל של החברה לטיפול במחלת הפרקינסון. מעבר למימון הניסוי, סבב הגיוס הנוכחי יאפשר לחברה להרחיב את סל המוצרים בפיתוח.

"אנו שמחים להשלים סבב גיוס זה שיאפשר לנו לבחון את המוצר שלנו בניסוי קליני שמטרתו לאשר את התרופה שתציע טיפול טוב ובטוח יותר לחולי פרקינסון בשלב מוקדם", ציין היזם אהוד מרום, יו"ר פארמה טו בי.

ד"ר נורית ליבנה, מנכ"לית פארמה טו בי ציינה כי "ניסוי הפאזה 2b לתרופה אותו השלמנו לאחרונה עמד בכל המטרות הראשוניות והשניוניות שנקבעו, והציג יעילות ובטיחות אופטימליים של המוצר אשר עושה שימוש במינונים נמוכים של שתי תרופות ידועות. אנו בטוחים שניסוי הפאזה ה-3 ימשיך באותו מסלול ויאפשר לנו להביא את התרופה החדשה לחולים בהקדם. מחלת הפרקינסון הינה המחלה הניורודגנרטיבית השנייה בשכיחותה אשר כיום מטופלת ברובה על ידי שימוש בתרופות ממשפחת הלבודופה. לתרופה שלנו סיכוי גדול למלא חלל טיפולי משמעותי בטיפול בשלבים המוקדמים של המחלה, ובשלב הבא גם כמוצר משלים לצד הלבודופה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות