אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סולוטו תכפיל את מספר עובדיה במרכז הפיתוח והשירות בישראל

בלעדי לכלכליסט

סולוטו תכפיל את מספר עובדיה במרכז הפיתוח והשירות בישראל

סולוטו, שנרכשה לפני ארבע שנים על ידי אשוריון האמריקאית ביותר מ־100 מיליון דולר, שכרה את כל המבנה בשדרות רוטשילד בת"א בו שוכנים משרדיה. החברה תגייס 100 עובדים נוספים למרכז הפיתוח, המספק טכנולוגיה לתמיכה בסמארטפון

02.03.2017, 06:57 | מאיר אורבך

חברת סולוטו שנרכשה ב־2013 על ידי חברת אשוריון (Asurion) האמריקאית תכפיל את כוח האדם שלה בישראל בשנה הקרובה, כך נודע ל"כלכליסט".

החברה, שמעסיקה כיום כ־85 עובדים, מתכוונת לגייס מאה עובדים נוספים ולשם כך שכרה את כל בית המשרדים בו נמצאים עובדיה בשדרות רוטשילד בתל אביב. זאת כדי לאפשר גידול בפעילותה כמרכז החדשנות של אשוריון, אשר רכשה אותה ב־2013 תמורת כ־100 מיליון דולר.

החברה מציעה שירותים לניהול וייעול המחשבים האישיים והסמארטפונים של המשתמשים. מאז רכישתה הפכה לאחד ממרכזי הפיתוח המרכזיים של אשוריון בעולם.

מנכ"ל סולוטו, תומר דביר מנכ"ל סולוטו, תומר דביר מנכ"ל סולוטו, תומר דביר

כיום אחראית החברה על שירות המספק תמיכה ישירה דרך הסמארטפון ל־60 מיליון לקוחות של אשוריון שאף החליטה לקרוא לשירות הזה על שם החברה הישראלית.

כמו כן, הודיעה אשוריון שהיא ממנה את תומר דביר, מנכ"ל סולוטו ישראל ואחד ממייסדיה, לתפקיד של סגן נשיא בכיר בחברה.

החברה מעריכה את ההשקעה שלה בכוח האדם ובמשרדים החדשים במיליוני דולרים. החברה שכרה כ־1,700 מ"ר שמשתרעים על חמש קומות וגג, לתקופה של מינימום חמש שנים.

על פי הערכות, עלות השכירות באזור שדרות רוטשילד במרכז תל אביב היא כ־110 שקל למ"ר, והעסקה מוערכת ב־190 אלף שקל לחודש. החברה מתכוונת להקצות במשרדים החדשים קומה שלמה לאירועים לתעשיית ההייטק כדי ליצור חיבור של החברה עם הסביבה שלה.

סולוטו נוסדה על ידי תומר דביר וישי גרין - אשר כבר אינו מעורב בחברה ופרש ממנה להקים את spot.im. עד למכירתה גייסה החברה כ־18 מיליון דולר ממשקיעים.

סולוטו נחקקה בתודעה הציבורית לראשונה עם זכייתה בתחרות הסטארט־אפים הראשונה והיוקרתית של הבלוג האמריקאי טק־קראנץ' שהתקיימה במאי 2010.

אשוריון, מנאשוויל שבמדינת טנסי בארה"ב, עוסקת באספקת חבילות ביטוח ותיקונים לטלפונים ניידים ולמוצרי חשמל ביתיים כמו טלוויזיות, מחשבים ניידים וטאלבטים.

החברה נחשבת לאחת הספקיות המרכזיות של מפעילות סלולריות גדולות בארה"ב ובהן ענקיות תקשורת כמו למשל חברת ורייזון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות