אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עסקת ענק נוספת ל-OmniNet בארה"ב: תספק ללוטו ניו יורק משחקים במציאות וירטואלית ורבודה

עסקת ענק נוספת ל-OmniNet בארה"ב: תספק ללוטו ניו יורק משחקים במציאות וירטואלית ורבודה

היקף העסקה עם לוטו ניו יורק נאמד בעשרות מיליוני דולרים. חברת Paymaxs, חברת בת של קבוצת OmniNet, מפתחת משחקי VR/AR לתעשיית ההימורים והמשחקים

02.03.2017, 16:42 | שירות כלכליסט
חברת Paymaxs מקבוצת OmniNet, זרוע ההשקעות של משפחת נזריאן וקדישא מלוס-אנג'לס, ממשיכה לכבוש את שוק הלוטו האמריקאי. החברה, המתמחה בטכנולוגיות לשוק הלוטו וכרטיסי הגירוד, תספק ללוטו ניו יורק משחקים נוספים בטכנולוגיית מציאות רבודה. העסקה הקודמת של החברה נחתמה עם לוטו ניו יורק שהחל לשווק את המשחקים לתושבי מדינת ניו יורק לפני שלושה חודשים ומכר עד כה משחקים בטכנולוגיה המיוחדת של פיימקס בהיקפים של עשרות מיליוני דולרים.

קראו עוד בכלכליסט

לוטו ניו-יורק, הנו מגופי הלוטו הגדולים בעולם. בשנת 2015 עמד מחזור המכירות של הלוטו על 9.2 מיליארד דולר והוא הראשון בארה"ב לשווק את משחקי המציאות הרבודה של PayMaxs. עסקה נוספת זו גם היא בהיקפים של עשרות מיליוני דולרים.

עסקה נוספת ל-PayMaxs, צילום: PayMax עסקה נוספת ל-PayMaxs | צילום: PayMax עסקה נוספת ל-PayMaxs, צילום: PayMax

PayMaxs האמריקנית, מחודש נובמבר האחרון בניהולו של ד"ר אסף אברהמי, מחזיקה בידיה פטנטים בלעדיים על שימוש במציאות רבודה ומציאות וירטואלית (AR/VR) בתעשיית ההימורים וכרטיסי הגרוד. בכרטיסים אלה חוויית המשחק עשירה בהרבה, ומציגה לשחקן משחקים בתלת מימד על גבי הכרטיס.  

ד"ר אסף אברהמי, מנכ"ל PayMaxs ד"ר אסף אברהמי, מנכ"ל PayMaxs ד"ר אסף אברהמי, מנכ"ל PayMaxs

הטכנולוגיה מביאה חדשנות לתחום השמרני של כרטיסי הגירוד, ומעוררת עניין רב במפעלי לוטו ברחבי בעולם. מטה החברה ממוקם בלוס אנג'לס ומרכז הפיתוח של Paymaxs ממוקם בפתח-תקווה. לחברה פרויקטים באירופה ובארה"ב. "הצלחת הטכנולוגיה שלנו בלוטו ניו-יורק היא הוכחת יכולת של Paymaxs וההזמנה הנוספת מלוטו ניו יורק מחזקת את אחיזתנו בשוק האמריקאי", אמר ד"ר אברהמי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות