אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מובילאיי הישראלית חילקה 1,867 משקפי מציאות מדומה - ושברה שיא גינס

מובילאיי הישראלית חילקה 1,867 משקפי מציאות מדומה - ושברה שיא גינס

המנכ"ל, זיו אבירם: "הרכב האוטונומי הוא כבר לא שאלה של האם, אלא של מתי. ישנם כוחות שוק גדולים מאוד, עסקיים ומדינתיים שדוחפים לכיוון"

04.03.2017, 18:41 | שירות כלכליסט

"הרכב האוטונומי הוא כבר לא שאלה של האם, אלא של מתי. ישנם כוחות שוק גדולים מאוד, עסקיים ומדינתיים שדוחפים לכיוון, ואני גאה על כך שמובילאיי מובילה את התחום. אנחנו עומדים בפני עידן מרתק - הרכב האוטונומי ישנה הרבה מאוד מהתפיסות של חיינו, השפעתו תהיה מגוונת ועל תחומים שונים, תעשיות שלמות יקומו עבורו ואחרות יעלמו" - כך אמר זיו אבירם, מייסד, נשיא ומנכ"ל מובילאיי, בכנס של ארגון ה-YPO (פלטפורמה גלובלית עבור מנכ"לים) שהתקיים בונקובר, קנדה.

במסגרת הכנס שברה החברה שיא גינס - לאחר שחילקה 1,867 משקפי מציאות מדומה כדי להמחיש את חווית הנסיעה ברכב ללא נהג. נציגה של גינס העניקה למובילאיי תעודה עם השיא החדש שנקבע.

חברת מערכות הסיוע לנהג והנהיגה האוטונומית פרסמה לפני כעשרה ימים את הדוחות שלה לרבעון הרביעי - שעקפו את התחזיות. החברה דיווחה על הכנסות של 104.6 מיליון דולר ברבעון הרביעי, כאשר האנליסטים צפו לחברה הכנסות של 96.4 מיליון דולר. הרווח למניה עמד על 22 סנט, לעומת צפי של 20 סנט בלבד.

 

 

זיו אבירם, צילום: mobileye זיו אבירם | צילום: mobileye זיו אבירם, צילום: mobileye

 

 

המשתתפים בכנס צופים במשקפי המציאות המדומה המשתתפים בכנס צופים במשקפי המציאות המדומה המשתתפים בכנס צופים במשקפי המציאות המדומה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות