אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ענקית הביטוח הבריטית Aviva חתמה על שיתוף פעולה עם הסטארט-אפ הישראלי Hi Bob

ענקית הביטוח הבריטית Aviva חתמה על שיתוף פעולה עם הסטארט-אפ הישראלי Hi Bob

היי בוב מפתח מערכת ניהול עובדים מבוססת ענן. שינוי רגולציה בתחום הפנסיה לעובדים בבריטניה ב-2019 מהווה הזדמנות עבור החברה להרחיב את עסקיה בשוק הבריטי

05.03.2017, 17:55 | מאיר אורבך
Aviva, ענקית הביטוח הבריטית, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת הסטארט-אפ הישראלית Hi Bob. שיתוף הפעולה בין הגופים בא על רקע המהפכה שמתרחשת בענף הפנסיה באנגליה בשנתיים האחרונות, ובראשה חקיקה אשר חייבה מעסיקים לכלול את כל עובדיהם בתכנית פנסיה עד שנת 2019. כיום פועלים בבריטניה מעל למיליון עסקים קטנים ובינוניים אשר אמורים להטמיע את תכנית הפנסיה לעובדיהם שנתיים הקרובות.

קראו עוד בכלכליסט

הפלטפורמה של Hi Bob מאפשר לעובדים ולמעסיקים לבחור את תכנית הפנסיה המועדפת עליהם ולנהלן באופן שוטף. הפלטפורמה, מבוססת ענן, מאפשרת לעסקים קטנים לנהל מערכת לניהול עובדים אשר מטפלת בכל מעגל החיים של העובד בחברה - פיטורין, חופשים, חוזים וכד'. החיבור בין החברות מייתר את הצורך בפגישה עם סוכן הביטוח ומאפשר לעובד ולמעסיק להשלים את התהליך בתוך 15 דקות, בשקיפות מלאה ובבחירה אידיאלית לצרכי העובד.

ליידי ברברה ג ליידי ברברה ג'אדג' יו"ר הסטארט-אפ Hi Bob ליידי ברברה ג

Hi Bob נוסדה בשנת 2015 על ידי רונן זהבי, ישראל דויד ועמית כנעני וגייסה עד היום כ-7.5 מליון דולר מקרן הון סיכון בסמר. כיום מועסקים בחברה כ-35 עובדים, מתוכם 25 בישראל והשאר בלונדון. יו"ר החברה הינה ליידי ברברה ג'דג', לשעבר יו"ר קרן הפנסיה הבריטית וכיום יו"ר מוסד הדירקטורים הבריטי. Aviva הינה קבוצת ביטוח החיים הגדולה בבריטניה אשר נסחרת בבורסה של לונדון ומנהלת נכסים בהיקף של 319 מיליארד דולר. החברה משרתת 33 מליון לקוחות ב 16 מדינות ובאנגליה - 1 מכל 4 בתי אב הינו לקוח החברה.

אנדי בסוויק, דירקטור למיגזר העסקי בחברת הביטוח Aviva ציין :"שיתוף פעולה זה הינו ביטוי לאסטרטגיה הדיגיטלית של החברה, אשר במסגרתה אפשרנו לשותפים דיגיטליים לעשות אינטגרציה למערכות שלנו בכדי לאפשר לעסקים קטנים ובינוניים לפשט ככל האפשר את הקמת תכנית הפנסיה לעובדיהם. אביבה והיי בוב חולקות חזון להקטין את הסיבוכים הקשורים באדמיניסטרציה הקשורה בהליכים אלו, על מנת שמנהלי העסקים יוכלו להתרכז בעסקיהם. אני מצפה שנוכל להרחיבה לביטוחים אחרים ואף למדינות אחרות."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות