אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החשכ"ל החדש: "אשתף פעולה עם רוטשטיין כדי לפתור את משבר הדסה" צילום: עמית שעל

החשכ"ל החדש: "אשתף פעולה עם רוטשטיין כדי לפתור את משבר הדסה"

לאחר שהחשבת הכללית הקודמת, מיכל עבאדי־בויאנג'ו, הסירה את ידה מליווי הליך ההבראה בבית החולים כשבמקביל ניהלה סכסוך מתמשך עם מנכ"ל בית החולים פרופ' זאב רוטשטיין, המחליף שלה, רוני חזקיהו, הודיע כי הוא מחויב להליך וכי בקרוב ימנה חשב מלווה חדש

07.03.2017, 08:15 | ספי קרופסקי
לאחר שהחשבת הכללית הקודמת, מיכל עבאדי־בויאנג'ו, הסירה את ידה מליווי הליך ההבראה בהדסה כשבמקביל ניהלה סכסוך מתמשך עם מנכ"ל בית החולים פרופ' זאב רוטשטיין, המחליף שלה, רוני חזקיהו, הודיע כי הוא מחויב להליך וכי בקרוב ימנה חשב מלווה חדש.

קראו עוד בכלכליסט

"משרד החשב מודע לחשיבותו של בית החולים הדסה", נמסר ממשרדו של חזקיהו. "מתוך ראייה זו, נפגש החשב הכללי עם שר הבריאות ועם מנכ"ל בית החולים במטרה לדון בסוגיות השונות הנוגעות להמשך יישום הסכם ההבראה. החשב הכללי מחויב להסכם ההבראה, ולפיכך אנו פועלים בימים אלה למינוי חשב מלווה חדש בהקדם האפשרי".

פרופ פרופ' זאב רוטשטיין, מנהל ביה"ח הדסה | צילום: סטודיו לם וליץ פרופ

רגע לפני שעבאדי־בויאנג'ו עזבה את תפקידה בינואר האחרון, היא הודיעה כי לא תמשיך לנהל את יישום הליך ההבראה בהדסה, בעקבות המחלוקות הקשות עם רוטשטיין. במקביל לכך החשב המלווה שמונה להדסה על ידי עבאדי־בויאנג'ו התפטר מתפקידו בשל "הפרות מהותיות ומתמשכות של כל אחת מסמכויות הפיקוח הישירות שניתנו לי" על ידי רוטשטיין, כך כתב לחשכ"לית לפני התפטרותו.

לאחר מכן, החשכ"לית לשעבר שלחה מכתב למנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד, שבו כתבה כי "רוטשטיין, במקום לקחת אחריות על פעולותיו, ממהר להטיל על אחרים את האשם במצבו החמור של בית החולים", וציינה שבין השאר גם אותה האשים במצב הדסה.

רוני חזקיהו, צילום: עמית שעל רוני חזקיהו | צילום: עמית שעל רוני חזקיהו, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות