אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תופעה חדשה במסעדות יוקרה בספרד - אוכלים ובורחים צילום: El Rincon de Pepin

תופעה חדשה במסעדות יוקרה בספרד - אוכלים ובורחים

בשבוע שעבר 120 סועדים במסעדת אל כרמן בצפון ספרד עזבו מבלי לשלם בזמן שבמסעדה עסקו בהכנת הקינוחים. מקרה נוסף אירע בעיירה פונפרדה כשקבוצה של 160 איש חגגו חתונה ונעלמו מבלי לשלם

07.03.2017, 11:39 | שירות כלכליסט

המשטרה בספרד חוקרת האם כנופיה שברחה ממסעדה בלי לשלם לאחר שצברה חשבון של אלפי יורו, היכתה שוב.

בשבוע שעבר 120 סועדים במסעדת אל כרמן בצפון ספרד עזבו מבלי לשלם בזמן שבמסעדה עסקו בהכנת הקינוחים. כעת נודע שמסעדה נוספת, המרוחקת רק 10 ק"מ משם נפגעה בצורה דומה. "זה הכל קרה בתוך דקות ספורות", סיפר הבעלים של אל כרמן, אנטוניו רודריגז. "זה היה משהו שתוכנן מראש והם ברחו". הסועדים המרמים חגגו לטענתם טקס הטבלה, וכן שילמו מקדמה של 900 יורו.

אל רינקון דה פפין , צילום:  El Rincon de Pepin אל רינקון דה פפין | צילום: El Rincon de Pepin אל רינקון דה פפין , צילום:  El Rincon de Pepin

מקרה דומה באופן מחשיד אירע גם במסעדת אל רינקון דה פפין בעיירה פונפרדה. לדברי הבעלים, לאורה אריאס, הגיעה קבוצה שחגגה חתונה. הם הזמינו תפריט בסיסי ושילמו מקדמה של אלף יורו, אך צברו חשבון של 10,000 יורו .

"הם היו קבוצה של 160 איש , והם כולם נעלמו בבת אחת, בתוך חמש דקות", סיפרה ל-BBC. "זה היה החלק המפתיע. הם לא אמרו מילה. הם פשוט נעלמו".

על פי העדויות מדובר בכנופיה ממזרח אירופה. העיתון הספרדי דיאריו דל לאון דיווח כי שניים ממנהיגי הכנופיה זוהו והמשטרה עובדת כדי למצוא קשרים בין שני המקרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות