אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארנון מילצ'ן העיד שוב בפרשת נתניהו צילום: חיים הורנשטיין

ארנון מילצ'ן העיד שוב בפרשת נתניהו

חוקרי המשטרה גבו בסוף השבוע בארה"ב עדות שנייה מאיש העסקים. בעדות זו הוא חיזק את הראיות לכאורה בנוגע לאספקת סיגרים, שמפניות וכן תכשיטים. החוקרים עימתו את רה"מ עם המידע בחקירתו הרביעית אמש

07.03.2017, 12:27 | אלי סניור, ynet

איש העסקים ארנון מילצ'ן מסר בסוף השבוע עדות שנייה בפרשת המתנות לראש הממשלה בנימין נתניהו המכונה פרשת 1000.

קראו עוד בכלכליסט

כשהיה בישראל בהלויית שמעון פרס מסר מילצ'ן את עדותו הראשונה שבה סיפר על המתנות שהעביר לבני הזוג נתניהו במשך שנים שכללו סיגרים ושמפניות. בשבועות האחרונים ביקשו במשטרה לבצע חיקור דין שיכלול עדות נוספת ממילצ'ן בארצות הברית ומג'יימס פאקר באוסטרליה.

ארנון מילצ ארנון מילצ'ן | צילום: חיים הורנשטיין ארנון מילצ

בסוף השבוע שעבר נגבתה עדותו בארצות הברית ובה הזים מילצ'ן חלק מדבריו של נתניהו. הוא חיזק את עדותו בנוגע לאספקה השוטפת של סיגרים ושל מתנות נוספות כולל את השרשרת לאשת ראש הממשלה שרה נתניהו. החוקרים ניגשו לחקירה הרביעית של נתניהו אתמול עם עדותו של מילצ'ן.

יחד עם זאת אמרו במשטרה שלא מן הנמנע כי בעקבות דבריו של נתניהו יצטרכו לבצע השלמת חקירה נוספת.

ראש הממשלה בנימין נתניהו, צילום: אוהד צויגנברג ראש הממשלה בנימין נתניהו | צילום: אוהד צויגנברג ראש הממשלה בנימין נתניהו, צילום: אוהד צויגנברג

חוקרי המשטרה הגיעו אמש למעון ראש הממשלה בירושלים כדי לחקור את בנימין נתניהו בפעם הרביעית במסגרת פרשות 1000 (פרשת טובות ההנאה) ו-2000 (פרשת השיחות עם מו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס). החקירה הסתיימה אחרי יותר מארבע שעות. באמצע החקירה התקשר נשיא ארה"ב דונלד טראמפ לנתניהו. ראש הממשלה עצר את החקירה ויצא להפסקה.

אתמול התייחס מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב רוני אלשיך, לחקירות ראש הממשלה. "נסיים בהקדם, אנחנו בשלבים אחרונים, יש קצת אילוצים", אמר אלשיך. "תנו לנו לעבוד, נעשה את חובתנו ונעדכן את הציבור כשאנחנו מגבשים את ההחלטות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות