אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארנה גרופ החלה במו"מ מול ריט 1 - הקרן דורשת תקופת בלעדיות צילום: עמית שעל

נחשף בכלכליסט

ארנה גרופ החלה במו"מ מול ריט 1 - הקרן דורשת תקופת בלעדיות

"כלכליסט" דיווח הבוקר כי לקבוצה הוגשו שתי הצעות לרכישת המרכזים המסחריים שבבעלותה - מצד קרן הריט ומצד רבוע כחול נדל"ן שבשליטת מוטי בן משה. בשלב זה דרישת הבלעדיות טרם נענתה

07.03.2017, 17:50 | גולן חזני

המלחמה על רכישת שני המרכזים המסחריים של ארנה גרופ באשדוד ונהריה צפויה לעלות מדרגה. לאחר שדווח הבוקר (ג') ב"כלכליסט" כי התקבלו הצעות רכש מצד קרן ריט 1 ורבוע כחול נדל"ן, ארנה דיווחה כי החלה במו"מ מול ריט 1 בנוגע להצעה שהגישה לרכישת המרכזים ב-805 מיליון שקל. 

קראו עוד בכלכליסט

באותו דיווח ציינה ארנה כי לאחר שהדירקטוריון קיבל החלטה להתקדם בעסקה מול ריט 1 - אותה מוביל כמנכ"ל שמואל סייד - התקבלה הצעה נוספת מגורם נוסף,  בגובה של 840 מיליון שקל. החברה לא ציינה האם מדובר ברבוע כחול נדל"ן.

הבוקר נחשפו ב"כלכליסט" שתי ההצעות שהועברו לחברה. עפ"י הדיווח של ארנה, היא החליטה כאמור להתקדם עם ההצעה של ריט 1. ההצעה מלווה בדרישה לתקופת בלעדיות לבדיקות נאותות, אולם ככל הידוע ריט 1 לא קיבלה עדיין בלעדיות. ריט 1 עצמה דיווחה כי הסכם בלעדיות אמור להיחתם בימים הקרובים.

חתימת הסכם בלעדיות עשויה לעורר מאבק קשה מצד רבוע כחול נדל"ן שבשליטת בן משה והמנוהלת בידי זאב שטיין, אולם גם מצד בעלי מניות מיעוט של ארנה גרופ. זאת משום שההצעה של רבוע נדל"ן גבוהה ב-35 מיליון שקל מזו של ריט 1.

קניון ארנה בנהריה, צילום:  גיל נחושתן קניון ארנה בנהריה | צילום: גיל נחושתן קניון ארנה בנהריה, צילום:  גיל נחושתן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות