אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איקאה מציגה: הרכבת רהיטים בלי ברגים וכלי עבודה צילום: ikea

איקאה מציגה: הרכבת רהיטים בלי ברגים וכלי עבודה

ענקית הריהוט השבדית החליטה להקל על הלקוחות ומעתה הרכבת המוצרים תיעשה על ידי שילוב החלקים זה בזה ללא ברגים

09.03.2017, 21:58 | שירות כלכליסט

פעולת הרכבת רהיטים מתוצרת איקאה לא פעם מתסכלת משום שיש להתמודד עם הסברים מפורטים במיוחד. אולי משום כך החליטה יצרנית הרהיטים השבדית לפתור את הבעיה ותתחיל לייצר רהיטים שהרכבתם דומה יותר לפאזל וניתנת לביצוע בתוך דקות, ללא ברגים, אומים, מברגים או "מפתחות אלן" המשושים. כלים נוספים.

קראו עוד בכלכליסט

מנהל הקולקציות והאספקה של איקאה, ג'ספר ברודין, סיפר השבוע בראיון לאתר Thrillist, אמר כי החברה תחל להציע קולקציות רהיטים להרכבה פשוטה בכל קולקציות הרהיטים שמגיעות באריזות השטוחות. כך שהלקוחות יוכלו להרכיב שולחנות, כיסאות, שידות ומסגרות מיטה בתוך דקות, ובשעת הצורך גם לפרק אותם פעמים רבות מבלי לפגוע בעמידותם.
הרכבה קלה של רגל של רהיט, צילום: איקאה הרכבה קלה של רגל של רהיט | צילום: איקאה הרכבה קלה של רגל של רהיט, צילום: איקאה
משלבים חלק בחלק בקלות, צילום: ikea משלבים חלק בחלק בקלות | צילום: ikea משלבים חלק בחלק בקלות, צילום: ikea

חלקי הריהוט מותאמים זה לזה וניתן לשלבם ללא שום כלי עבודה. צוות המעצבים של איקאה הגה את הרעיון כבר ב-2014, והחברה עשתה בו שימוש בזמנו בקולקציה אחת של כונניות "רגיסור" לפני שנים מספר. לאחר הרצה מוצלחת, החברה מאמצת עכשיו את השיטה לקולקציות הרהיטים שלה, ושולחן ה"ליסאבו" בראשן.

לדברי ברודין, השינוי נעשה בשל שתי סיבות: ראשי, כדי להקל על הלקוחות ושנית, קיצוץ הברגים וכלי העבודה יביא לחיסכון ניכר בהוצאות החברה. כמו כן, בודין אומר כי החברה מבינה שלקוחותיה מבקשים רהיטים שניתן להרכיב ולפרק פעם אחר פעם משום שאנשים כיום משנים בתדירות גבוהה יותר את מקום מגוריהם. "ישנם גם יותר מקרי גירושים כך שאם מעיפים אותך מהבית בבוקר אתה יכול כבר בצהריים להרכיב את השולחן שלך מחדש", הוסיף מנהל הקולקציות והאספקה של איקאה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות