אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עו"ד יוסי אלישע ואנשי מחלקת המסים עוזבים את משרד ליפא מאיר צילום: עמית שעל

פרסום ראשון

עו"ד יוסי אלישע ואנשי מחלקת המסים עוזבים את משרד ליפא מאיר

אלישע המשמש כיועץ המס של חברות גדולות בהן קבוצת אלקו, קבוצת פפושדו, אלבר וחברת נמל אשדוד עוזב את המשרד לאחר שש שנים; יקים משרד בוטיק בתחום המס יחד עם צוות המחלקה ועם ד"ר בני קלדרון שיצטרף כשותף במשרד החדש

12.03.2017, 15:43 | עמרי מילמן

עו"ד ורו"ח יוסי אלישע עוזב את משרד ליפא מאיר ביחד עם צוות מחלקת המסים שהוא עומד בראשה, כך נודע ל"כלכליסט". אלישע עוזב את המשרד אחרי שש שנים בהן ניהל את מחלקת המסים במשרד, וכעת יקים משרד בוטיק בתחום המס יחד עם צוות המחלקה ועם ד"ר בני קלדרון שיצטרף כשותף במשרד החדש.

קראו עוד בכלכליסט

אלישע משמש כיועץ המס של מספר חברות גדולות בניהן קבוצת אלקו (אלקטרה), קבוצת פפושדו, אלבר, חברת נמל אשדוד, ארגון נכי צה"ל, בנקים שונים, איסכור, אלייד, אמפא נדל"ן ועוד.

כמו כן, אלישע משמש כיו"ר פורום המסים בלשכת עורכי הדין, במסגרת התפקיד הוא מייצג את לשכת עורכי הדין מול רשות המיסים וכן בוועדת הכספים של הכנסת בנוגע להליכי החקיקה המשמעותיים בתחום המס בשנים האחרונות. בין היתר לקח חלק בחקיקה הנוגעת לקרנות ההשקעה בנדל"ן למגורים (חוק הריטים), דיווח על חוות דעת ועמדות, שומה חלקית, תיקון 85 לחוק מיסוי מקרקעין, מיסוי קבוצות רכישה, מיסוי פרוייקטים להתחדשות עירונית, מיסוי חברות ארנק, מיסוי חברות בית, מיסוי דירה שלישית וכו'.

בדצמבר האחרון עזב שותף אחר, עו"ד אמיר ברטוב, שהיה שותף להליך ההבראה של רשת מגה, והצטרף למשרד עורכי הדין שמעונוב ושות'.

עו"ד ליפא מאיר, צילום: מוטי מילרוד עו"ד ליפא מאיר | צילום: מוטי מילרוד עו"ד ליפא מאיר, צילום: מוטי מילרוד

לדברי אלישע: "משרד ליפא מאיר הינו אחד ממשרדי עורכי הדין הטובים והמובילים בישראל והייתה לי הזכות לעבוד במשרד במשך שנים רבות ולהיות שותף להצלחתו וגדילתו. יחד עם זאת, אני חושב שהיום כאשר כל תחום הופך לנישתי יותר ויותר, נכון יותר עבורי, כמי שמתמחה בתחום המס בפרט, לפעול במשרד בוטיק שזו התמחותו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות