אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בקשת עיקול על כספים ששרון גל אמור לקבל מ"האח הגדול" צילום: כרמית חסין

בקשת עיקול על כספים ששרון גל אמור לקבל מ"האח הגדול"

במסגרת הבקשה, מתבקש בית המשפט להורות על עיקול נכסיו של גל עד לסכום של 250 אלף שקל, בהם גם רכבו מסוג ניסן ג'וק 2012 ומניותיו בחברת אס.ג'י קומוניקיישן בה הוא מכהן כדירקטור

15.03.2017, 10:27 | נעמי צורף
בקשה למתן צווי עיקול זמניים על נכסיו של העיתונאי וחבר הכנסת לשעבר שרון גל, הוגשה אמש לבית משפט השלום בראשון לציון. בימים אלו משתתף גל בתוכנית "האח הגדול" בערוץ 2.

במסגרת הבקשה, מתבקש בית המשפט להורות על עיקול נכסיו עד לסכום של 250 אלף שקל, בהם זכויות וכספים המגיעים לו בגין השתתפותו בעונה השמינית של "האח הגדול", כספים מחשבונות הבנק שלו, רכבו מסוג ניסן ג'וק 2012 ומניותיו בחברת אס.ג'י קומוניקיישן בה הוא מכהן כדירקטור.

על פי הבקשה שהוגשה על ידי אדם בשם הדר דאר באמצעות עו"ד גולן גדליה, במהלך חודש יולי 2016, גל ואדם נוסף בשם ד"ר אפרים משה הציעו לדאר להיות שותף בסטארט אפ חדשני שצפוי להניב רווחים נאים בשם "פיינט". נטען כי לפי המתווה שהוצע לו, גל ומשה יעבירו 2.5% ממניות החברה כל אחד, ובתמורה ישקיע דאר חצי מיליון שקל בחברה.
שרון גל, צילום: כרמית חסין שרון גל | צילום: כרמית חסין שרון גל, צילום: כרמית חסין

בהמשך נכתב כי גל הפקיד את ההמחאה על סך 250 אלף שקל בחשבון הבנק הפרטי שלו ולא בחשבון נאמנות נפרד כפי שסוכם. "כעבור זמן מה, עוד בטרם הוקמה החברה ובטרם נעשתה השקעה כלשהי בכספי הנאמנות, אפי (אפרים משה) ושרון גל הודיעו לדאר על ביטול ההסכם וכי בסופו של דבר החברה לא תוקם והמיזם לא יצא לפועל", נכתב. בבקשה הודגש כי דאר מעולם לא קיבל לידיו מניות או רווחים בגין הכספים שהשקיע. בהתאם להחלטה על ביטול ההסכם, השיב משה לדאר 250 אלף שקל בגין חלקו בכספי הנאמנות אך גל לא עשה זאת.

"שרון גל נמנע בחוסר תום לב מלהשיב 250 אלף שקל חרף התחייבותו והבטחות חוזרות ונשנות להשיב את הכספים לאלתר וללא דיחוי", נכתב בבקשה ואף צוין כי בחודש דצמבר האחרון הגיש דאר תלונה במשטרה כנגד גל בגין מרמה והונאה. עוד נכתב כי גל טען שהעיכוב בהשבת כספי הנאמנות חל מאחר והבנק החליט להשתמש בכספים אלו לצורך כיסוי חובותיו לבנק.

בבקשה הוזכר כי על פי פרסומים רבים עולה כי גל חייב כספי לגורמים רבים נוספים, לרבות גורמים בשוק האפור וכי מבדיקה שערך דאר עולה כי "לגל הלוואות מגורמים בנקאיים וחוץ בנקאיים בסכומים רבים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות