אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"המון שחקני פוטבול בארה"ב פשוט לא אוהבים את המשחק" צילום: איי אף פי

"המון שחקני פוטבול בארה"ב פשוט לא אוהבים את המשחק"

ג'ורדן קמרון, שחקנה לשעבר של קליבלנד בראונס ומיאמי דולפינס שהודיע לאחרונה כי בכוונתו לפרוש לאחר שספג ארבעה זעזועי מוח בשש עונות, טוען כי שחקנים בליגה שונאים את המשחק

15.03.2017, 16:38 | שירות כלכליסט
עונת הסקאוטים בחיפוש אחר שחקנים חופשיים והדראפט הם הזמן שבו השחקנים נשאלים פעם אחר פעם: האם אתם אוהבים פוטבול?

קראו עוד בכלכליסט

ג'ורדן קמרון, שחקנה לשעבר של קליבלנד בראונס ומיאמי דולפינס, שהודיע לאחרונה כי בכוונתו לפרוש לאחר שספג ארבעה זעזועי מוח בשש עונות, טוען כי מדובר "בשאלה מעולה".

"למען האמת, אני לא בטוח שכל כך הרבה מהם מתים על פוטבול", אמר ל-ESPN. "רבים מהם לא אוהבים את המשחק. הם משחקים מסיבות אחרות, ולכל אחד יש את הסיבות שלו. הם יודעים מהן, וכל עוד הסיבה הזו חשובה - ממשיכים לשחק בלי לאהוב פוטבול. בוא נודה בזה, מי אוהב לקבל מכות בקור מבחור ששוקל יותר ממאה קילו?אף אחד לא אוהב את זה. אני לא יכולתי לסבול כשהיו שואלים אותי אם אני אוהב פוטבול".

"רבים לא באמת אוהבים את המשחק". קמרון, צילום: איי אף פי "רבים לא באמת אוהבים את המשחק". קמרון | צילום: איי אף פי "רבים לא באמת אוהבים את המשחק". קמרון, צילום: איי אף פי

קמרון, שהשתתף במשחק ה-Pro Bowl ב-2013 לא אמר את זה בגלל זעזועי המוח, אף שהוא מודה שהמחשבה הבלתי פוסקת על הפציעות האלה שינתה את הדרך שבה שיחק. לדבריו, הוא שיחק בצורה מהוססת יותר כי חשב על זעזועי המוח שספג. "משחקים משחק פיזי, אינטנסיבי ואלים", מוסיף קמרון. "צריך להיות מוכנים לזה, אבל קשה לעשות את זה אם חושבים על הפציעות או ההשלכות".

עם זאת, קמרון מוסיף כי הוא מעריך את כל מה שקיבל הודות לפוטבול, ומודה כי היו דברים שאהב, כמו התחרות. הוא גם מעריך את חבריו לקבוצה, שעם רבים מהם שמר על קשר. "חלק מהאנשים הטובים ביותר שפגשתי בחיי היו שחקני פוטבול", הוא אומר. "כל השחקנים תמיד מדברים על חדר ההלבשה וכמה הם יתגעגעו לזה. זה כל כך נכון כמה מהאנשים האינטליגנטים ביותר שפגשתי נמצאים שם".

אך למרות האהבה שלו לחבריו לקבוצה, הוא לא יכול להסתכל לאחור ולומר שאהב את המשחק. "האם באמת אוהבים פוטבול?", הוא תוהה. "רבים לא באמת אוהבים את המשחק. רק קומץ ממש אוהבים את זה. ריי לואיס, פייטון מאנינג - הם אוהבים את זה. אבל הרבה אחרים לא מתים על המשחק, ויש לא מעט שחקנים שיקראו את זה ויבינו בדיוק על מה אני מדבר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות