אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
CTERA Networks חתמה על הסכם שיתוף עם HPE צילום: אהרון ברנד

CTERA Networks חתמה על הסכם שיתוף עם HPE

מוצרי החברה הישראלית ישווקו על ידי הענקית האמריקאית כחלק מתכנית HPE Complete. אחת העסקאות הראשונות שבוצעו הייתה עם בזק בילאומי

15.03.2017, 16:06 | הגר רבט
סיטרה (CTERA Networks) הישראלית, הודיעה על חתימת הסכם אסטרטגי עם HP אנטרפרייז (HPE) העולמית, במסגרתו מוצרי סיטרה ישווקו כחלק מתוכנית HPE Complete לארגונים גדולים.

קראו עוד בכלכליסט

אחת מהעסקאות הראשונות במסגרת השת"פ הינה עם חברת בזק בינלאומי אשר החליטה להשיק שירות סנכרון ושיתוף קבצים ללקוחות העסקיים באמצעות הטמעת מערכת סיטרה על גבי שרתי HPE ומערכת אחסון האובייקטים Scality. המערכת תשרת אלפי לקוחות עסקיים של בזק בינלאומי.

סיטרה הוקמה ב־2008 על ידי לירן אשל וזוהר קאופמן ומונה כיום כ-150 עובדים, מהם 80 בישראל. היא מציעה פתרון אחסון ענן מאובטח לארגונים. מוצריה מאפשרים לחברות גדולות וספקי שירותי IT להשיק ולנהל פתרונות לאחסון, גיבוי ושיתוף מאובטח של קבצים על-גבי תשתית ענן לפי בחירתן מבלי להיחשף לסכנות הגלומות בשירותי ענן שיתופיים. החברה גייסה עד כה כ-70 מיליון דולר ממשקיעים וביניהם בנצ'מרק, בסמר, וונרוק ווינטג' וסיסקו. בשבוע שעבר הודיעה החברה כי בשנת 2016 הכפילה את הכנסותיה משרותי ענן מאובטחים לעומת השנה הקודמת.

CTERA חתמה עם HPE, צילום: תומי הרפז CTERA חתמה עם HPE | צילום: תומי הרפז CTERA חתמה עם HPE, צילום: תומי הרפז

"במסגרת שיתוף הפעולה, סיטרה ו-HPE מספקות פתרון אחסון מלא לסביבות ענן תובעניות ומגוונות", אמר מרטי לאנס, דירקטור בכיר ב-HPE. "המוצר המשותף הוא שירות קבצים ארגוני עם רמת האבטחה הגבוהה ביותר המבוסס על ענן פרטי בתוך רשת התקשורת של הלקוח".

לירן אשל, מנכ"ל ומייסד שותף בסיטרה: "ארגונים כיום מתכננים מחדש את תשתית הנתונים שלהם על מנת להתאים את עצמם לגידול המאסיבי בהיקף הנתונים והם מחפשים פתרון מודרני לאחסון ושיתוף קבצים ללא פשרה על רמת אבטחת המידע. סיטרה ו-HPE תספקנה במשותף פתרון מקצה לקצה עבור ענן פרטי והיברידי שעומד במבדקי האבטחה המחמירים ביותר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות