אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פלורליזם בארון: חזרתן של שנות השמונים

פלורליזם בארון: חזרתן של שנות השמונים

ילד שגדל להיות דוגמנית, ג'ינס פסיכדלי בעיצוב פארל וויליאמס ואיפור בגוונים מהפנטים

20.03.2017, 08:34 | מורן לונדון

מהבוידעם של אמא

ניצוצות של אייטיז הופיעו על המסלולים של גוצ'י, מארק ג'ייקובס, איב סאן לורן ועוד רבים וטובים לכבוד אביב 2017. אם טרם הסרתם את הספריי לשיער מפורים, אתם מוזמנים להשאיר אותו ואפילו להוסיף עוד קצת. חוץ מזה, צריך גם שרוולים תפוחים ובדים מבריקים שהם מנת חלקו של העשור הכי מוגזם ושנוי במחלוקת עד כה. האם באמת כדאי לחזור אחורה במקום להסתכל קדימה? לא בטוח שהתשובה חיובית.

מתצוגת האופנה של גוצ מתצוגת האופנה של גוצ'י 2017 | צילום: איי אף פי מתצוגת האופנה של גוצ

טרנס משפחתי

הדוגמנית הצעירה קורי מייסון, בת 14 בלבד, מכה גלים לא רק בזכות היופי אלא גם בגלל האומץ, הבגרות והסיפור המרתק. היא נולדה כזכר ובגיל 10 הודיעה למשפחה שהיא מרגישה נקבה. המהלך האמיץ הוביל גם את אמא של קורי ללכת אחרי רחשי לבה ולהפוך לגבר. כיום האם והבן הפכו לאב ובת, כשהם מלווים זה את זה בתהליך. סיפורם מתועד היטב ברשתות החברתיות.

קורי מייסון ואביה שהיה אמה קורי מייסון ואביה שהיה אמה קורי מייסון ואביה שהיה אמה

צבעים משלימים

מותג האיפור מאק משיק מהדורה מיוחדת של שלוש קולקציות איפור שיצרו שלושה מהמאפרים החשובים בעולם: דיאן קנדל, ג'יימס קליאדרוס וקאבוקי. כל אחד מהמאפרים הביא את הסגנון שלו וכך למשל נכנסו לקולקציה עפרונות כחל צבעוניים ונוחים לשימוש, צלליות קרם בצבעים מהפנטים של קאבוקי ועוד. הכל במהדורה מוגבלת ובמחירים שבין 88 שקל ל-305 שקל. להשיג במאק.

מותג האיפור מאק מותג האיפור מאק מותג האיפור מאק

צעדים שמחים

לפני שנה רכש הראפר פארל וויליאמס חלק ממותג הג'ינסים G Star והיה ברור שהמהלך יוסיף המון צבע למותג. ואכן, כעת יוצאת קולקציה שלמה בעיצובו של וויליאמס והיא הכל חוץ מבנאלית. 25 דגמים של ג'ינסים בהדפסים צבעוניים ומלאי נוכחות שפונים לגברים ונשים כאחד. הקולקציה תושק בעוד שבוע בישראל במהדורה מוגבלת של 180 יחידות בלבד. להשיג ב־G Star.

הראפר פארל וויליאמס , צילום: G-Star RAW הראפר פארל וויליאמס | צילום: G-Star RAW הראפר פארל וויליאמס , צילום: G-Star RAW

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות