אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דור חדש: הרענון של להיטי המכירות

דור חדש: הרענון של להיטי המכירות

רבי־המכר סובארו VX, מאזדה 3 וסיאט איביזה עומדים להתחדש עם גרסאות חדשות

20.03.2017, 08:22 | תומר הדר

קיה פיקנטו החדשה תהפוך ללא ספק ללהיט מכירות בישראל, אך במהלך השבועות האחרונים לא רק אנשי קיה מיהרו לעוט על כל לקוח וליידעו על אודות הדגם שעתיד להתחלף. פיקנטו אינה להיט המכירות היחיד השנה העומד בפני החלפה.

סובארו VX

סובארו VX מתהדר בתואר מחייב במיוחד: רכב ה־4X4 הנמכר ביותר בישראל. אך בזמן שהיבואנית מציגה בימים אלה ממש שפע של גרסאות חדשות ומבצעים, VX חדשה נמצאת ממש מעבר לפינה. למעשה הדגם החדש כבר הוצג בארצות הברית, ועל פי פרסומיה הרשמיים של סובארו, VX החדש מבוסס על פלטפורמה חדשה לחלוטין ומצויד, לפחות בארצות הברית, במנוע בנפח2 ליטרים.

סובארו VX סובארו VX סובארו VX

מאזדה CX3

מאזדה CX3 פרץ לשוק הרכב הישראלי בסערה לפני זמן קצר. אף שבעולם מדובר בדגם ותיק, בישראל CX3 הושק רק לאחרונה. על פניו ל־CX3 יש את כל מה שנדרש כדי להיות להיט: מותג נחשק ורכב כביש־שטח. עם זאת, CX3 נמצא בפני עדכון. לפי מאזדה, CX3 המחודש עוצב מחדש וגם תא הנוסעים שודרג.

מאזדה CX3 מאזדה CX3 מאזדה CX3

סיאט איביזה

סיאט איביזה נחשבת ללהיט מכירות ישראלי – ובצדק: מנוע קטן ויעיל בנפח ליטר, תיבה אוטומטית מהירה, מחיר אטרקטיבי ושפע מבצעים שהופכים אותה לחביבה במיוחד על צעירים. איביזה החדשה נמצאת ממש מעבר לפינה, והוצגה כבר בתערוכת ז'נבה. לפי סיאט, איביזה החדשה מרווחת יותר, יעילה יותר וגם חסכונית יותר.

סיאט איביזה סיאט איביזה סיאט איביזה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות