אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קיבוץ העוגן ומגה אור חתמו על הסכם לקידום בניית 15 אלף מ"ר בנוי לתעשייה ולוגיסטיקה צילום: ויקיפדיה

קיבוץ העוגן ומגה אור חתמו על הסכם לקידום בניית 15 אלף מ"ר בנוי לתעשייה ולוגיסטיקה

החברה המתמחה בייזום והפעלת נדל"ן מניב חתמה על הסכם עם הקיבוץ הממוקם בשרון לפיו הקיבוץ יפעל לקידום אישורי בנייה מול רשות מקרקעי ישראל והחברה תבנה את המבנים ובהמשך תנהל את השכרתם

20.03.2017, 11:12 | דותן לוי

הסכם בין חברת מגה אור לבין קיבוץ העוגן יובא בקרוב להצבעה בפני חברי הקיבוץ, כך דווחה היום (ב') חברת מגה אור לבורסה לניירות ערך. מדובר בהסכם אשר נחתם אתמול (א') להקמת פרויקט לתעשיה או לוגיסטיקה שיוקם בשטח הקיבוץ.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בשטח של כ-30 דונם הממוקם בתחום קיבוץ העוגן ולפי התב"ע מאפשר הקמה של שטחי תעשייה, אחסנה או מלאכה. ההסכם קובע כי הקיבוץ יפעל לקידום ההקצאה של הקרקע מול רשות מקרקעי ישראל ולאחר החתימה מגה אור תהיה זו שתפעל להקמת המבנים ולפיתוחם, ובהמשך להשכרתם לגורמים שלישיים. שטח הבנייה המותר על הקרקע המדוברת עומד על כ-15 אלף מ"ר.

יחד עם הסכמת חברי הקיבוץ למהלך מותנה ההסכם גם בכך שהקיבוץ יצליח לקדם את ההסכמים מול רמ"י.

קיבוץ העוגן הוא לא היחיד שקיבל לאחרונה הצעה מחברות עסקיות להקים מיזמים עסקיים בשטחו, לאחרונה הציעה חברת דליה אנרגיות הנמצאת בבעלות משותפת של משקי קיבוצים, אפסילון וקרן תשתיות ישראל לקיבוצים משמרות ורגבים להקים תחנת כוח המבוססת על גז בשטחם. בינתיים חברי קיבוץ רגבים דחו את ההצעה וכעת היא הובאה לפתחם של חברי קיבוץ משמרות אשר יידרשו לדון בה ולקבל החלטה.

חברת מגה אור מתמחה בייזום והפעלה של נדל"ן מניב בעיקר בתחומי המרכזים המסחריים והלוגיסטיים בארץ. לחברה כ-3 מרכזים לוגיסטיים וכ-17 מתחמים מסחריים חלקם בשיתוף פעולה עם חברות כמו ביג, רמי לוי, ריט 1 וויקטורי.

קיבוץ העוגן. יקדם עם מגה אור בנייה של 15 אלף מ"ר בנוי על 30 דונם, צילום: ויקיפדיה קיבוץ העוגן. יקדם עם מגה אור בנייה של 15 אלף מ"ר בנוי על 30 דונם | צילום: ויקיפדיה קיבוץ העוגן. יקדם עם מגה אור בנייה של 15 אלף מ"ר בנוי על 30 דונם, צילום: ויקיפדיה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות