אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רדוקסיו גייסה 22.5 מיליון דולר בסבב שלישי צילום: רדוקסיו

רדוקסיו גייסה 22.5 מיליון דולר בסבב שלישי

את הגיוס הובילה הקרן הבריטית C5 Capital שמתמחה בהשקעות בתחום הסייבר. כל המשקיעות המוקדמות וביניהן JVP, כרמל ונצ'רס, אינטל קפיטל וסיגייט השתתפו בסבב הנוכחי

20.03.2017, 11:57 | הגר רבט

חברת רדוקסיו, שפיתחה מערכת אחסון ארגונית היברידית הודיעה על גיוס שלישי של 22.5 מיליון דולר. את הסיבוב הוביל הקרן הבריטית C5 Capital, המתמחה בהשקעות בתחום אבטחת סייבר, ניתוח נתונים ומחשוב ענן. כל המשקיעים הקודמים של החברה, לרבות הקרנות JVP, כרמל ונצ'רס, אינטל קפיטל וסיגייט טכנולוגיות השתתפו גם הם בסבב הנוכחי. בעקבות הגיוס, יצטרף מרקוס בטיסטי, שותף ב- C5 Capital לדירקטוריון החברה.

קראו עוד בכלכליסט

רדוקסיו גייסה עד היום 25.9 מיליון דולר בשני סבבי גיוס, וכעת היא מגייסת 32 מיליון דולר נוספים - 22.5 מיליון מתוכם כבר גויסו, והיא צפויה להשלים את סיבוב הגיוס בימים הקרובים. רדוקסיו הוקמה ב-2012, על ידי ניר פלג (סמנכ"ל טכנולוגיות), מארק ויינר (מנכ"ל) ואמנון שטרסר (סמנכ"ל מחקר ופיתוח). היא מעסיקה 80 עובדים בפתח תקוה ובסן פרנסיסקו, 50 מתוכם בישראל. החברה צפויה לגייס עשרות עובדים במהלך 2017, מרביתם למרכז הפיתוח בישראל.

רדוקסיו גייסה 22.5 מיליון דולר בסבב שלישי, צילום: shutterstock רדוקסיו גייסה 22.5 מיליון דולר בסבב שלישי | צילום: shutterstock רדוקסיו גייסה 22.5 מיליון דולר בסבב שלישי, צילום: shutterstock

"אנשים מאכסנים יותר ויותר נתונים היום" אומר ל"כלכליסט" מנכ"ל החברה מארק ויינר. "אם שומרים הכל על פלטפורמה אחת ( כמו פלאש או ענן) נוצרת בעיה – זה כמו שכולם ישתמשו במטוס פרטי. התוכנה שפיתחנו עושה וירטואליזציה לנתונים ומחלקת אותם בין פלטפורמות". "אנחנו משתמשים גם ביכולת של חזרה בזמן, שמאפשרת לשחזר נתונים ומונעת, למשל, את הצורך להתמודד עם נוזקות כופר" מסביר ויינר. "הסכומים שגייסנו עד כה מציבים אותנו בשורה הראשונה של חברות האחסון בעולם".

בין לקוחות החברה ארגונים ציבוריים, חברות בתחום התעשייה והטכניון הישראלי. הגיוס ישמש את רדוקסיו להרחבת כוח האדם ולפתיחת משרדים נוספים בארה"ב, אירופה וישראל. מרקוס בטיסטי (Marcos Battisti), שותף ב- Capital C5: "מפעם לפעם, משקיעים נתקלים בחברה חדשה עם פוטנציאל ממשי לשבור את השוק. רדוקסיו היא ללא ספק אחת מהחברות הללו. טכנולוגיית אחסון התוכנה שלה בנויה על IP ייחודי ופורץ דרך המספק תועלות מוחשיות ללקוחות בפתרונות המנוהלים בחוות השירותים של הארגון (מודל On Permise), פתרונות היברידיים או מבוססי ענן. כמו כן, הפתרון של רדוקסיו נראה כאחד מכלי המפתח כדי להילחם באיומים הגוברים של התקפות כופר".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות