אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אתלטיקו מדריד רוכשת את  אתלטיקו סן לואיס מהליגה המקסיקנית צילום: איי אף פי

אתלטיקו מדריד רוכשת את אתלטיקו סן לואיס מהליגה המקסיקנית

קבוצת הכדורגל הספרדית הקימה כבר את אתלטיקו דה כלכותה ב-2014 ואשתקד רכשה 34.6% מהמועדון הצרפתי לנס

21.03.2017, 11:59 | שירות כלכליסט
אתלטיקו מדריד, קבוצת הכדורגל הספרדית הודיעה כי ביצעה השקעה בקבוצת אתלטיקו סן לואיס מהליגה המקסיקנית. ההשקעה, שלא פורסם הסכום שלה, ממתינה לאישור הרשויות במקסיקו. אתלטיקו מדריד כבר השקיעה בקבוצות בהודו ובצרפת.

קראו עוד בכלכליסט

ההתרחבות הבינלאומית של אתלטיקו החלה עם המעורבות של הקבוצה ביחד עם משקיעים נוספים, ביניהם שחקן הקריקט לשעבר סוראי גאנגולי בהקמת אתלטיקו דה כלכותה ב-2014. כמו כן היא רכשה 34.6% מהמועדון הצרפתי לנס ביולי 2016., צילום: איי אף פי ההתרחבות הבינלאומית של אתלטיקו החלה עם המעורבות של הקבוצה ביחד עם משקיעים נוספים, ביניהם שחקן הקריקט לשעבר סוראי גאנגולי בהקמת אתלטיקו דה כלכותה ב-2014. כמו כן היא רכשה 34.6% מהמועדון הצרפתי לנס ביולי 2016. | צילום: איי אף פי ההתרחבות הבינלאומית של אתלטיקו החלה עם המעורבות של הקבוצה ביחד עם משקיעים נוספים, ביניהם שחקן הקריקט לשעבר סוראי גאנגולי בהקמת אתלטיקו דה כלכותה ב-2014. כמו כן היא רכשה 34.6% מהמועדון הצרפתי לנס ביולי 2016., צילום: איי אף פי

מנכ"ל אתלטיקו מדריד מיגל אנחל מרין טס בחודש שעבר לפגישה עם מנהלי הקבוצה מהעיר סן לואיס פוטוסי, ובשבוע שעבר הגיעו הבעלים, משפחת פאיאן למדריד לסכם את פרטי העסקה. בני המשפחה צפו ביום רביעי במשחק ליגת האלופות נגד באייר לברקוזן.

על פי הדיווחים, אתלטיקו תהפוך לבעלת המניות העיקרית בקבוצה המקסיקנית. אולם, שני הצדדים מקפידים לשמור את הפרטים חסויים, וצריך לקשור עוד כמה קצוות לסיכום העסקה.

"אתלטיקו מדריד נקטו במאמצים כבר זמן מה בניסיון להתרחב בזירה הבינלאומית, ובחנו את השווקים המעניינים ביותר כדי לקחת בהם חלק, כמו אתלטיקו דה כלכותה בהודו ורייסינג לנס בצרפת", נכתב בהצהרה שפרסמה הקבוצה.

"מבין השווקים שנבדקו, במועדון מאמינים שלמקסיקו חשיבות רבה, ועבדו על חדירה לשוק באמצעות אתלטיקו סן לואיס. משלחת של הבעלים של הקבוצה, משפחת פאיאן, הגיעה למדריד וצפתה במשחק ליגת האלופות נגד באייר לברקוזן. במהלך הביקור הושג הסכם במסגרתו תהפוך אתלטיקו מדריד לבעלת המניות של הקבוצה המשחקת בליגה המשנית במקסיקו. כל ההשקעות המבוצעות בפרויקט הזה ישמרו חסויות. ההסכם שפרטיו סוכמו השבוע תלוי עוד בנקיטת צעדים הקשורים ברובם להליך הרישום בהתאחדות המקסיקנית, הסכמה של בעלי המניות ושימוש באצטדיון".

ההתרחבות הבינלאומית של אתלטיקו החלה עם המעורבות של הקבוצה ביחד עם משקיעים נוספים, ביניהם שחקן הקריקט לשעבר סוראי גאנגולי בהקמת אתלטיקו דה כלכותה ב-2014. כמו כן היא רכשה 34.6% מהמועדון הצרפתי לנס ביולי 2016.

כלכותה זכתה בשניים מבין שלושת התארים הראשונים שחולקו בסופר ליגה ההודית. היא גברה על קראלה בלאסטרס בקרב פנדלים בגמר 2016. בצרפת, לנס חולקת את המקום הראשון בטבלה בליג 2 וצפויה לעלות העונה ליגה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות