אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי גולן טלקום פתחו בשביתה במחאה על "זלזול" בהם במהלך המכירה לאלקטרה צריכה צילום: אוראל כהן

עובדי גולן טלקום פתחו בשביתה במחאה על "זלזול" בהם במהלך המכירה לאלקטרה צריכה

העובדים נטשו את עמדותיהם ויצאו להפגין מול בניין אלקטרה במחאה על מענק של 300 שקל לעובד שניתן להם על מכירת החברה לאלקטרה צריכה. יו"ר ועד העובדים: "אנשים נתנו את הנשמה כדי להביא את הלקוחות וכעת קיימת אי ודאות לגבי הביטחון התעסוקתי שלהם"

21.03.2017, 12:01 | אסנת ניר

כ-300 עובדי גולן טלקום המאוגדים בהסתדרות הלאומית פתחו היום (ג') בשביתה ללא התרעה ולא התייצבו ל-55 עמדות המכירה והשירות של החברה. העובדים מפגינים מול בית אלקטרה כשברקע דרישתם ממיכאל גולן להעניק להם גמול הולם ממכירת החברה לחברת אלקטרה צריכה. המכירה התבצעה תמורת 350 מיליון שקל, מתוכם כ-100 אלף יועברו לעובדים כמענק. כלומר כ-300 שקל לעובד.

לטענת העובדים, ערב מכירת החברה הבטיח גולן נתח מהמכירה לעובדים וכי לא ישכח את אלה שבנו את החברה בעשר אצבעות, הבטחה זו גרמה לעובדים לוותר במהלך המשא ומתן להסכם קיבוצי. עם זאת כעת, חודש לפני מסירת החברה העניין טרם הוסדר ותחושות העובדים הן של זלזול והתעלמות מדרישותיהם.

"אנשים נתנו את הנשמה כדי להביא את הלקוחות" מספרת לכלכליסט יו"ר ועד העובדים, הודיה אוהב שלום. "העובדים לא יודעים מי זאת אלקטרה וקיימת אי ודאות לגבי הביטחון התעסוקתי שלהם שהוא מרכיב משמעותי בדרישות שלנו. כמה ימים לפני המכירה מיכאל גולן אמר לנו שלא ימכור את החברה ואז גילינו שנמכרה לאלקטרה".

מיכאל גולן. לטענת ועד העובדים כמה ימים לפני המכירה לאלקטרה צריכה הוא הבטיח כי  לא ימכור את החברה, צילום: עמית שעל מיכאל גולן. לטענת ועד העובדים כמה ימים לפני המכירה לאלקטרה צריכה הוא הבטיח כי לא ימכור את החברה | צילום: עמית שעל מיכאל גולן. לטענת ועד העובדים כמה ימים לפני המכירה לאלקטרה צריכה הוא הבטיח כי  לא ימכור את החברה, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות