אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרשת בראק אן וי: הדירקטורית של שמעון ויינטרוב חזרה בה והחליטה להישאר בדירקטוריון צילום: אוראל כהן

פרשת בראק אן וי: הדירקטורית של שמעון ויינטרוב חזרה בה והחליטה להישאר בדירקטוריון

קוטסאו הודיעה בשבוע שעבר על רצונה להתפטר מהדירקטוריון במיידי על רקע הסכסוך בחברה. היום היא שלחה מכתב לחברי הדירקטוריון כי החליטה לחזור בה מהחלטתה וכי בכוונתה להישאר בדירקטוריון - לא ברור מאיזו סיבה

21.03.2017, 16:46 | אורן פרוינד

ננסיה קוטסאו, הדירקטורית מטעם חברת BCRE שבשליטת שמעון וינטרוב ורונן פלד בחברת הנדל"ן בראק אן וי, הודיעה היום (ג') במפתיע כי החליטה לחזור בה מהודעתה ולהישאר בדירקטוריון.

קראו עוד בכלכליסט

קוטסאו הודיעה בשבוע שעבר בהודעת מייל לשאר חברי הדירקטוריון של בראק על רצונה להתפטר מהדירקטוריון במיידי על רקע הסכסוך בחברה. היום היא שלחה מכתב לחברי הדירקטוריון כי החליטה לחזור בה מהחלטתה וכי בכוונתה להישאר בדירקטוריון, לא ברור מאיזו סיבה.

שמעון ויינטרוב מבעלי השליטה בקבוצת בראק קפיטל, צילום: אוראל כהן שמעון ויינטרוב מבעלי השליטה בקבוצת בראק קפיטל | צילום: אוראל כהן שמעון ויינטרוב מבעלי השליטה בקבוצת בראק קפיטל, צילום: אוראל כהן

הפרישה של קוטסאו מהדירקטוריון היא על רקע סכסוך בין מנהלי בראק אן וי גל טננבאום ואופיר רחמים לבין בעלי השליטה שמעון וינטרוב ורונן פלד. המנהלים טוענים כי בעלי השליטה מנסים להוביל מהלך של שינוי הדירקטוריון בכדי לקדם אינטרסים אישיים שלהם על חשבון האינטרסים של שאר בעלי המניות ושל החברה. לטענת המנהלים, חברת BCRE הסתבכה בשני אזורי הפעילות האחרים שלה בארה"ב וברוסיה ומנסה לשנות את הדירקטוריון של בראק אן וי על מנת להגדיל את מדיניות הדיבידנד וצעדים נוספים לטובתם.

בעלי השליטה דחו מכל וכל את הטענות האלו וטענו מנגד שזכותם המלאה לפעול לגיבוש דירקטוריון מטעמם וכי אין ברצונם לחלוב את החברה. בית ההשקעות פסגות שמחזיק 5.1% ממניות החברה הודיע בשבוע שעבר כי הוא פועל לגישור בין הצדדים: "בית ההשקעות יפעל למינוי דח"צ מטעמו. בבית ההשקעות סבורים כי הצדדים צריכים להשהות את פעולותיהם ודרישותיהם למשך שלושה חודשים ולהקים ועדה חיצונית שתבחן את טענות הצדדים". בפסגות העבירו את הטיפול בבראק אן וי לידי מחלקת מעורבות מוסדית בראשות גלעד אושרי, המחלקה שמטפלת בהשקעות הבעייתיות של הבית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות