אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: עדכונים חמים מהרשת

מה הלאה: עדכונים חמים מהרשת

ספר מתכונים על טהרת הקציצה, קיטים של בתי עץ להרכבה עצמית, לוח מחיק שמצויד בטוש נשלט, מכונית עם רחפן צמוד וסרט אימה חדש

23.03.2017, 09:24 | אחי רז

קריאה: הקציצה שהתאמצה

רשת ההמבורגרים האמריקאית שייק שאק ידועה בקציצות הדקות שלה ובמיתוג שמרבים לחקות. עכשיו היא מוציאה ספר מתכונים, שלצד הוראות הכנה של 70 מהמנות המזוהות עמה ו־200 תצלומים מושקעים מציע גם "סיפורים, עובדות וטיפים" שישביעו את רעבונם של המעריצים.

הרכבה: בקתה משלי

אם אתם מאלה שנהנים להרכיב את הרהיטים של איקאה, יכול להיות שהגיע הזמן לשדרג את התחביב הזה ולהתחיל להרכיב בקתות. החברה הצרפתית Brikawood מציעה קיטים של בתי עץ להרכבה עצמית, שלא דורשים אפילו מסמר אחד: חלקי העץ משתלבים זה בזה בדרך לבקתה המושלמת.

יצירה: מסך לכל שרבוט

יש לא מעט פתרונות שממירים רישומים אנלוגיים לדיגיטליים, אבל מעט מדי שעושים את המסלול ההפוך. Joto הוא לוח מחיק חכם שמצויד בטוש אמיתי הנשלט באמצעות אפליקציה. אפשר לשגר אליו שרבוטים, משימות, כותרות חדשותיות, ציוצים או כל דבר אחר שעולה על דעתכם, ולצפות בקסם מתרחש לנגד עיניכם. 165 ליש"ט בקיקסטארטר.

 , צילום: joto.rocks צילום: joto.rocks  , צילום: joto.rocks

נהיגה: מה מזג האוויר שם למעלה?

בתערוכת הרכב שהתקיימה בתחילת החודש בז'נבה הציגה לאנד רובר את רכב ההצלה החדש שלה מדגם Discovery, שיוצר בשביל הצלב האדום האוסטרי. זה הרכב הראשון בעולם שמצויד ברחפן צמוד המסוגל להמריא ממנו ולנחות עליו גם בזמן נסיעה, ואמור לשדר מידע מהאוויר בזמן אמת ליושבי הרכב ולמפקדה.

צפייה: אימה בחלל

אם עייפתם משלל סרטי ההמשך של "הנוסע השמיני" ואתם מחפשים סרט אימה אחר שמתרחש בחלל, חכו ל"Life" שעולה החודש. הוא מתרחש בתחנת החלל הבינלאומית, שם צוות בראשות ג'ייק ג'ילנהול משחק באש כשהוא עושה ניסויים בגשושית שחזרה ממאדים ועליה רמזים לקיומם של חיים תבוניים.

מחשבה: הכל מתחבר

"Black Blue" הוא פאזל חדש לאייפון ולאנדרואיד, וברגע שתבינו מה הולך שם תתקשו להוריד ממנו את הידיים. על המסך מופיעים רק כמה נקודות וקווים, אבל המכניקה של המשחק לא טריוויאלית ונדרשים כמה רגעים להתאפס. המטרה היא לתפוס שטח רב יותר מהאויב השחור שלכם, תוך שרטוט קווים בין הנקודות. 3.90 שקלים.

אכילה: טורטייה ביתית

מזללות מקסיקניות ממשיכות להיפתח ברחבי הארץ, אבל אם אתם רוצים לקחת את העניינים ברצינות גם במטבח הביתי — אתם צריכים מתקן לחימום טורטיות. Nuni הוא טוסטר ייעודי בעל שישה סלוטים, שמבטיח להפוך את הטורטיות הקנויות או הביתיות שלכם לחמימות ופריכות במידה הנכונה בתוך פחות מדקה. 80 דולר.

 , צילום: nunitoaster.com צילום: nunitoaster.com  , צילום: nunitoaster.com

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות