אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סנאפ בשיתוף פעולה נוסף: אולפני MGM יפיקו עבורה סרטונים לסמארטפון צילומים: גטי אימג'ס, בלומברג

סנאפ בשיתוף פעולה נוסף: אולפני MGM יפיקו עבורה סרטונים לסמארטפון

זו הפעם הראשונה שסנאפ חוברת לאחד האולפנים הגדולים בהוליווד. במסגרת ההסכם, יפיקו האולפנים תוכניות מקור שיייארזו בפורמט של סרטונים אנכיים באורך 4-5 דקות לצפייה בסנאפצ'ט

22.03.2017, 12:06 | נמרוד צוק
סנאפ מרחיבה את פעילות התוכן שלה בשיתוף פעולה נוסף עם גוף הפקה מבוסס, זרוע הטלוויזיה של אולפני MGM, שפורסם אתמול (ג') בהודעה משותפת לעיתונות. לסנאפ, שהפכה בתחילת החודש לחברה ציבורית בהנפקה דרמטית בבורסת ניו יורק יש כבר שיתופי פעולה דומים עם דיסני, NBC יוניברסל, ה-BBC, ערוץ הספורט ESPN וחברות נוספות, אבל זו הפעם הראשונה שהיא חוברת לאחד האולפנים הגדולים בהוליווד.

במסגרת ההסכם, יפיקו האולפנים תוכניות מקור בז'אנרים דוגמת ריאליטי, קומדיות, דרמות ודוקו, שיייארזו בפורמט של סרטונים אנכיים באורך 4-5 דקות המצולמים מראש לצפייה על מסך הסמארטפון. הם יוצגו כחלק מאיזור "דיסקבר" בסנאפצ'ט.

ב-MGM עדיין לא התייחסו לתוכניות או עולמות תוכן ספציפיים שיותאמו לאפליקציה, אבל הצהירו כי התכנים שיופקו הן סדרות חדשות לגמרי והן אדפטציות של מותגי תוכן קיימים לפורמט החדש, מתוך מחשבה על האופי הייחודי של קהל המשתמשים שלה.

אולפני MGM, צילום: בלומברג אולפני MGM | צילום: בלומברג אולפני MGM, צילום: בלומברג

"האנשים בסנאפ חושבים על טלוויזיה למובייל באופן שונה מכל חברה אחרת בתחום. החדשנות שלהם מהווה הזדמנות עבורנו לנצל את משאבי ההפקה והפיתוח שלנו בדרכים חדשנות לגמרי", הצהיר בארי פוזניק, נשיא תחום ההפקות הלא-מתוסרטות ב-MGM. "עבודה משותפת עם סטודיו בקליבר כזה פותחת עבורנו אפשרויות רבות לעתיד של תוכניות הטלוויזיה בסנאפצ'ט", הצהיר ניק בל, סגן הנשיא של סנאפ לתוכן.

החזון ארוך הטווח של מייסד סנאפ אוון שפיגל מדבר עליה כעל "חברת מצלמה", בדגש על דרכים חדשות לייצר ולשתף תכני גולשים ועל פיתוח של מוצרי חומרה פורצי דרך דוגמת משקפי ספקטקלס. בטווח הקצר, עם זאת, היכולת של החברה להראות גידול מהיר במספר המשתמשים ובהכנסות מפרסום תלויה במידה רבה בשיתופי הפעולה עם גופי התוכן, שתועלתם הממשית עבור החברה תיחשף רק בדו"ח הרבעוני הראשון שלה. האולפנים ורשתות הטלוויזיה המשתפות איתה פעולה רואות בסנאפ ערוץ הפצה שיביא את התכנים שלהן לקהל צעיר שמבלה זמן רב יותר מול האינטרנט והטלפון מאשר מול מסך הטלוויזיה, ויאפשר להן להרחיב את קהל הצופים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות