אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקסלנס ביטלה את הבונוס לעובדים - הוועד מתכנן תגובה צילום: נמרוד גליקמן

פרסום ראשון

אקסלנס ביטלה את הבונוס לעובדים - הוועד מתכנן תגובה

מכתב ששלח ועד אקסלנס מאשים את דירקטוריון החברה במהלך. "דירקטוריון מביש שמחלק כל שנה עשרות מיליוני שקלים כדיבידנד. שנים היה הבונוס אוויר לנשימה. זוהי עבדות מודרנית"

22.03.2017, 22:22 | רחלי בינדמן

הנהלת אקסלנס החליטה לבטל את הבונוס השנתי לעובדים - כך עולה ממכתב ששלח הוועד הערב (ד') לעובדי החברה.

קראו עוד בכלכליסט

"למרות כל המחלוקות בינינו לבין ההנהלה מאז תחילת ההתאגדות, הסטטוס קוו בחברה נשמר לאורך כל חודשי המשא ומתן בכדי להגיע להסכם ללא פגיעה בפעילות החברה", כתבו נציגי הוועד.

"לצערנו", ממשיך המכתב, "ההנהלה החליטה מספר החלטות חד-צדדיות, מבלי לשתף את הוועד והעובדים, ובהן החתמת עובדי הגמל בחטיבת הלקוחות על נספחים לחוזה העבודה על ויתור על תביעות עתידיות כלפי החברה, ביטול הבונוס השנתי לחלק מהחברות בקבוצה ותקיעת המשא ומתן וגרירת רגליים לאורך כל הדרך", נאמר במכתב.

"ההנהלה מצעידה את החברה לתקופה קשה של שינויים ומיזוגים אשר ישפיעו על כל אחד ואחת מאיתנו. גם עובדים שחושבים שהם 'מוגנים' מבינים כעת שאין פרות קדושות ובהחלטה קטנה אחת ניתן לבטל הטבות שהיו נהוגות לאורך שנים רבות", נכתב. עוד אמרו נציגי הוועד: "במשך שנים הבונוס השנתי היווה אוויר לנשימה ואות להערכה על העבודה הקשה שלנו. כעת אנחנו צועדים לעבדות מודרנית".

הוועד האשים את הדירקטוריון של אקסלנס שחבר בו מנכ"ל הפניקס אייל לפידות, כשהפניקס היא הבעלים של אקסלנס המנוהלת על ידי עוזי דנינו. "החלטות אלה נתקבלו ע"י דירקטוריון מביש אשר מחלק בכל שנה עשרות מיליונים של שקלים כדיבידנדים לבעלי המניות ומיליוני שקלים למנהלים הבכירים. אנחנו מודעים לכעס ולמרמור של החלטות אלה ואנו מוצפים בפניות של עובדים לפעולה כלשהי. אנו בודקים כעת את כל האפשרויות העומדות בפנינו מול ההסתדרות ומול היועצים המשפטיים שלנו ואנו נעדכן בקרוב מאוד".

מאקסלנס לא נמסרה תגובה.

מנכ"ל הפניקס אייל לפידות. חבר בדירקטוריון הפניקס, צילום: אוראל כהן מנכ"ל הפניקס אייל לפידות. חבר בדירקטוריון הפניקס | צילום: אוראל כהן מנכ"ל הפניקס אייל לפידות. חבר בדירקטוריון הפניקס, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות